„ому красив≥ ж≥нки часто нещасн≥ в особистому житт≥?
„ому красив≥ ж≥нки часто нещасн≥ в особистому житт≥?
„ому красив≥ ж≥нки часто нещасн≥ в особистому житт≥?

Ќекрасивих ж≥нок не буваЇ. ¬≥дома вс≥м ≥стина. ѕри належному догл€д≥ за собою кожна може стати привабливою ≥ чар≥вною. ќднак, правду кажучи, Ї ж≥нки, €ких природа над≥лили досконалою красою ≥ очей в≥д≥рвати в≥д нихнеможливо. Ѕагато хто вважаЇ, що бути красивою ≥ дурненькою - це вез≥нн€. як правило, така завжди знаходить свою н≥шу ≥ доброго господар€. јле що €кщо краса поЇднуЇтьс€ з неаби€ким розумом, в≥ддан≥стю, добротою? ≤деальна ж≥нка, скажете ви. јле, на жаль, чомусь св≥т в≥двертаЇтьс€ в≥д таких, не бажаючи нагороджувати щаст€м. „ому так в≥дбуваЇтьс€?

“ак, €к це не прикро, але саме таким ж≥нкам важко буваЇ влаштувати своЇ щаст€, ≥ вони ви€вл€ютьс€ самотн≥. ѕсихологи вид≥лили к≥лька ознак, коли дол€ може скластис€ саме так.

1. –овесниц≥ недолюблюють њњ

≤ це ц≥лком зрозум≥ло. јдже це не њм усл≥д обертаютьс€ абсолютно вс≥ чолов≥ки, ≥ ж≥нки, до реч≥, теж. “акий стан викликаЇ зл≥сть, скрип зубами, ревнощ≥. Ѕ≥льше того, на адресу такоњ ≥деальноњ ж≥нки кидаютьс€ погано скроЇн≥ звинуваченн€ у вс≥х земних гр≥хах. ќбуренн€ ≥ зл≥сть виливаЇтьс€ в пл≥тки за спиною ≥ пошук в≥дпов≥д≥ на питанн€: ну що в н≥й особливого?

2. ћами ровесниць теж недолюблюють њх

„омусь мами ровесниць вважають, що саме ц€ Ђ≥деальна ж≥нкаї винна в тому, що њњ власна дочка залишаЇтьс€ не при справах, позбавлена ​​найкращих чолов≥к≥в, престижноњ осв≥ти ≥ хорошоњ роботи.

3. –оботодавц≥ налаштован≥ проти нењ

ќсобливо т≥, €к≥ були в≥дкинут≥. —постереженн€ показали, що, влаштовуючись на роботу, така досконала ж≥нка пост≥йно п≥ддаЇтьс€ нападкам на власну честь з боку начальства. ќднак з юних рок≥в така ж≥нка Ї добропор€дною, тому даЇ в≥дс≥ч. як результат - вона позбавл€Їтьс€ запов≥тноњ роботи, хоча њњ знанн€ та вм≥нн€ на належному р≥вн≥.

4. ѓњ не терпл€ть чолов≥ки

«вичайно, жоден чолов≥к не з≥знаЇтьс€ в цьому. јдже вони з ус≥х сил намагаютьс€ привернути њњ увагу, обожнюють њњ, обсипають кв≥тами ≥ повзають б≥л€ њњ н≥г. ƒо пори до часу. «авбачлив≥ чолов≥ки добре усв≥домлюють, що така пан€нка не п≥д≥йде њм у дружини (хто захоче дружину, €ку бажаЇ весь св≥т?) Ќабагато прост≥ше волод≥ти дружиною б≥льш простою, €ку без побоювань можна випускати в люди.

—татистика психолог≥в показуЇ, що насправд≥ так≥ ж≥нки схильн≥ до звичайних людських проблем нав≥ть б≥льшою м≥рою, н≥ж ≥нш≥. ÷е по€снюЇтьс€ тим, що у них практично не буваЇ подруг, вони часто в≥дчувають труднощ≥ в пошуках супутника житт€, не маючи можливост≥ зайн€тис€ бажаною роботою, часто вони змушен≥ займатис€ т≥Їю, €ка њм абсолютно не до душ≥.

ќсь ≥ виходить, що так≥ досконал≥ ж≥нки, не живуть €к у Ѕога за пазухою, а також, €к ≥ ≥нша частина населенн€, ход€ть по земл≥ ≥ шукають щаст€, з €ким дуже просто розминутис€.

ќт ≥ не в≥р старовинноњ народноњ приказц≥ - ЂЌе родись красивою ...ї


02.05.2014