як зрозум≥ти, що ви готов≥ п≥д в≥нець?
як зрозум≥ти, що ви готов≥ п≥д в≥нець?
як зрозум≥ти, що ви готов≥ п≥д в≥нець?

ѕсихологи стверджують, що лише четверта частина тривалих в≥дносин зак≥нчуЇтьс€ вес≥лл€м, решт≥ предречено розпастис€. Ѕ≥льше того, люди, €к≥ до розставанн€ танули в об≥ймах один одного, через час нав≥ть не знаход€ть в соб≥ сил прив≥тати партнера з днем ​​народженн€ або новим роком.

јле Ї можлив≥сть не Ђперетриматиї стосунки ≥ своЇчасно зробити р≥шучий крок - п≥ти п≥д в≥нець.

 ≥лька порад в≥д психолог≥в, €к не Ђпропуститиї момент.

1. ¬и бачитес€ щодн€, а часто ≥ по к≥лька раз≥в на день з коханою людиною. ” вас з'€вл€Їтьс€ в≥дчутт€, що одне без одного ви не можете прожити.

2. якщо вам доводитьс€ бути на в≥дстан≥, ви пост≥йно телефонуйте один одному, в≥дправл€Їте смс або переписуЇтес€ в чат≥. ÷е даЇ вам в≥дчутт€ близькост≥ партнера ≥ контролю його перем≥щенн€ в простор≥.

3. ¬и в≥дчуваЇте загострене почутт€ ревнощ≥в, вам пост≥йно здаЇтьс€, що вс≥ навколо т≥льки й думають про те, щоб в≥д≥брати у вас вашу половинку.

4. ” секс≥ у вас вже давно все стаб≥льно ≥ нав≥ть трохи пр≥снувато, ви розум≥Їте один одного з п≥вслова.

5. ¬аш≥ батьки, родич≥ та друз≥ сприймають вас €к одне ц≥ле ≥ розум≥ють, що рано чи п≥зно ви створите с≥м'ю.

6. Ѕ≥льш того, ваш≥ батьки вже давно знайом≥ один з одним ≥ нав≥ть сп≥лкуютьс€. ’оча цей пункт не принциповий - вони можуть жити в р≥зних м≥стах.

7. „ас в≥д часу ви ночуЇте разом ≥ вже не придумуЇте дл€ мами ≥ тата казки типу Ђћи з подружками влаштовуЇмо веч≥рку ≥ € залишус€ у нихї, Ђя њду на дачу до ѕаш≥, буду вранц≥ї ...

8. ¬и без жалю витрачаЇте грош≥ один на одного. якщо спочатку це др≥бн≥ подарунки типу дух≥в ≥ запальничок, то пот≥м б≥льш≥. ѕо сут≥, у вас складаЇтьс€ загальний бюджет, €кий мало чим в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д с≥мейного.

9. ¬и з задоволенн€м ≥ з ус≥Їю в≥дпов≥дальн≥стю виконуЇте дорученн€ один одного: поливаЇте вазони в њњ квартир≥, в≥дв≥дуЇте його бабусю, разом ходите в супермаркет, в х≥мчистку, банк ...

10. Ѕрат≥в ≥ сестер партнера ви сприймаЇте €к своњх власних.

11. ¬и часто звертаЇтес€ один до одного €к Ђмо€ р≥днаї або Ђм≥й коханийї, а з ≥ншими людьми часто називаЇте партнера Ђмо€ половинаї або нав≥ть Ђм≥й наречений (наречена)ї.

12. Ўвидше за все, ви вже не раз разом десь в≥дпочивали (курорт, санатор≥й, дача).

13. ѕер≥одично ви проживаЇте разом. ѕо сут≥, у вас вже склавс€ громад€нський шлюб.

якщо з перерахованих пункт≥в 8-13 зб≥гаютьс€ з вашими в≥дносинами, то ви вже перебуваЇте на п≥ку або п≥дбираЇтес€ дуже близько до нього. якщо ж зб≥г менш н≥ж з 8 пунктами, в≥дносини ще на стад≥њ розвитку ≥ краще почекати з шлюбом, рад€ть психологи.


27.04.2014