ўо покласти в аптечку, збираючись на в≥дпочинок?
ўо покласти в аптечку, збираючись на в≥дпочинок?
ўо покласти в аптечку, збираючись на в≥дпочинок?

Ћ≥то в розпал≥ ≥ саме час подумати про в≥дпочинок. ’тось думаЇ про далек≥ крањни, а комусь ≥ найближчий л≥с добре. јле в кожному раз≥ при соб≥ краще мати наб≥р необх≥дних медикамент≥в Ђпро вс€к випадокї, щоб в≥дпочинок не був з≥псований проблемами з≥ здоров'€м.

«вичайно, добре, коли п≥д час в≥дпустки у тебе ≥ близьких в≥дм≥нне самопочутт€. ќднак, на жаль, в≥д др≥бних неприЇмностей н≥хто не застрахований.

ќтже, чого побоюватис€ на в≥дпочинку?

Ќайб≥льш частими супутниками в≥дпочиваючих Ї подр€пини ≥ садна, сон€чн≥ оп≥ки, укуси комах, харчов≥ отруЇнн€. јле за на€вност≥ необх≥дних засоб≥в першоњ допомоги в≥дпочинок не буде з≥псований.

ѕодр€пини

ѕ≥д час купанн€ у водойм≥, на пл€ж≥ можна запросто пор≥затис€ др≥бними кам≥нчиками або кинутими несв≥домими в≥дпочиваючими осколками пл€шок, кришок ≥ т.п. ƒл€ неглибоких пор≥з≥в в аптечц≥ завжди повинна бути перекис водню, стерильний бинт ≥ бактерицидний пластир. –анку треба обробити перекисом ≥ заклењти пластиром. ”вечер≥ треба дати ран≥ Ђподихатиї, зробивши легку перев'€зку.

 омахи

 омар≥ - найб≥льша неприЇмн≥сть на в≥дпочинку б≥л€ водойм. Ќебезпека в тому, що у де€ких людей може з'€витис€ алерг≥€ на укус комар≥в, сверб≥ж ≥ набр€к. “ому в аптечц≥ маЇ бути зас≥б проти укус≥в ≥ антиг≥стам≥нний зас≥б.

ќп≥ки

Ѕронзовий загар - це красиво ≥ модно. ј €к приЇмно похвалитис€ ним п≥сл€ в≥дпочинку перед колегами! јле вл≥тку сонце не таке ласкаве, €к здаЇтьс€. —онцезахисний зас≥б з SPF не нижче 30 - обов'€зково повинний бути в аптечц≥. Ќайоптимальн≥ший час дл€ сон€чних ванн - до 10 ранку ≥ п≥сл€ 16 дн€, коли сон€чн≥ промен≥ не так≥ агресивн≥.  раще покласти в аптечку ≥ зас≥б в≥д оп≥к≥в, так €к не завжди виходить загар€ти за правилами ≥ не обгор≥ти, особливо в перш≥ дн≥.

ќтруЇнн€

ќтруњтис€ п≥д час в≥дпустки - найнеприЇмн≥ше, що може трапитис€. ј трапл€Їтьс€ це дуже просто ≥ часто. Ќесв≥ж≥ або незвичн≥ продукти, не€к≥сн≥ спиртн≥ напоњ, вода з неперев≥рених джерел - все це може довести до розладу шлунково-кишковий тракт. якщо таке трапилос€, д≥€ти сл≥д негайно. Ќасамперед необх≥дно застосувати ун≥версальн≥ вуг≥льн≥ сорбенти, €к≥ виведуть з орган≥зму хвороботворн≥ м≥кроорган≥зми, токсини, очист€ть його швидко ≥ надовго.

ћи перерахували лише той м≥н≥мум необх≥дних засоб≥в, €кий завжди повинен бути при соб≥ в поњздках. ќднак, знаючи особливост≥ свого орган≥зму, ви повинн≥ подумати про т≥ засоби, €к≥ обов'€зков≥ особисто дл€ вас.

√арного в≥дпочинку!


30.03.2014