ўо робити, €кщо пропало бажанн€ працювати?
ўо робити, €кщо пропало бажанн€ працювати?
ўо робити, €кщо пропало бажанн€ працювати?

ўоб житт€ рухалос€ вперед ≥ пол≥пшувалас€, необх≥дно щось робити. ’то живе в безд≥€льност≥, той терпить невдач≥ ≥ втрачаЇ бажанн€ працювати. ÷е може привести до деградац≥њ ≥ в≥дсутност≥ бажанн€ працювати.

–обота д≥йсно може бути пов'€зана з такими стресами, що з часом людина в≥дчуваЇ до нењ лише ненависть. ќднак велике значенн€ маЇ настр≥й ≥ самомотивац≥€. Ќовий день здатний надихнути на нов≥ завданн€. ≈ксперти рад€ть, що вс≥ неспри€тлив≥ ситуац≥њ на робот≥ можна сприймати €к виклик до д≥њ ≥ подоланн€ проблем.  орисно на кожен день виробл€ти нову установку.

ƒ≥йсно, €кщо н≥чого не робити, то невдач≥ неминуч≥. јле найстрашн≥ше - це втрата бажанн€ працювати.  ожен повинен з'€сувати дл€ себе, чи все в≥н правильно робить, €к≥ конкретн≥ ц≥л≥ його д≥€льност≥, з €кими людьми в≥н сп≥впрацюЇ? «вичайно, розпалити бажанн€ до роботи можуть комплексн≥ мотивац≥њ у вигл€д≥ позачергових прем≥й або €кихось винагород за п≥дсумками м≥с€ц€, року. ¬они можуть спонукати ставитис€ до роботи €к до гри, але навр€д чи додадуть квал≥ф≥кац≥њ прац≥вников≥.

« ≥ншого боку, дл€ тих прац≥вник≥в, хто н≥чого не отримав, так≥ винагороди можуть виступити демотиваторами. ’то насправд≥ може отримати задоволенн€ в≥д роботи? Ћише той, хто може ствердно в≥дпов≥сти на питанн€: чи д≥йсно у мене Ї талант ≥ моњ вм≥нн€ необх≥дн≥ компан≥њ?

¬≥дносини з колективом - найважлив≥ший фактор усп≥ху. Ќайусп≥шн≥шими, €к правило, виступають т≥ сп≥вроб≥тники, €к≥ вм≥ють будувати своњ в≥дносини з колегами. ’то зар€джений позитивною енерг≥Їю, з легк≥стю д≥литьс€ нею з ≥ншими, що дуже допомагаЇ випром≥нювати симпат≥ю ≥ гарн≥ почутт€.  лючем тут Ї управл≥нн€ емоц≥€ми, €к≥ штовхають до скоЇнн€ наступного позитивного кроку. “обто, дл€ сп≥вроб≥тника стають необх≥дними завершений проект, правильно складена допов≥дь тощо. “акими д≥€ми в≥н викликаЇ позитивн≥ емоц≥њ у оточуючих, що дл€ його душ≥ Ї немов бальзам.

 ўо вбиваЇ бажанн€ працювати?

Ќевпевнен≥сть у соб≥, запл€мована сов≥сть, страх, гн≥в, вс≥ негативи, пов'€зан≥ з роботою. Ѕудь-€к≥ под≥бн≥ моменти геть в≥дбивають бажанн€ працювати. ј ось концентрац≥€ на приЇмних думках, переживанн€х, спогадах, навпаки, спонукаЇ до д≥€льност≥.

Ќер≥дко прац≥вники займаютьс€ марним самонав≥юванн€м про те, що вони в≥дчувають мл€в≥сть або втому. ј от €кщо повернути х≥д думок в ≥нший б≥к, то ц≥лком ≥мов≥рно зосередитис€ на робот≥. “обто треба постаратис€ зм≥нити своЇ ставленн€ до роботи. «усилл€м вол≥ можна пом≥н€ти Ђперешкоди на усп≥хиї, Ђфактори на бажанн€ї.  ожен день дозвол€йте соб≥ насолоджуватис€ хоча б малою часткою щаст€ в≥д роботи. ’оча ≥ цю €к≥сть необх≥дно в соб≥ виховати. —пов≥ст≥ть свою св≥дом≥сть про те, чого ви домоглис€, в €к≥й област≥, ≥ св€ткуйте це.


17.04.2014