Ќетриманн€ сеч≥: м≥фи ≥ правда
Ќетриманн€ сеч≥: м≥фи ≥ правда
 Ќетриманн€ сеч≥: м≥фи ≥ правда

“реба сказати, що проблеми з сечовим м≥хуром не так≥ вже р≥дк≥сн≥. ¬с€ б≥да в тому, що хвор≥ часто не наважуютьс€ розпов≥сти про це нав≥ть близьким родичам, не кажучи вже про те, щоб сходити на обстеженн€ до л≥кар€.

” першу чергу люди, €к≥ страждають нетриманн€м сеч≥, шукають пор€тунку ... в ≥нтернет≥. јле ≥нформац≥њ про це захворюванн€ так багато, що складно розмежувати, де правда, а де м≥фи. —пробуЇмо про€снити ситуац≥ю ≥ викрити найпопул€рн≥ш≥ м≥фи.

1. ѕричина нетриманн€ сеч≥ в маленькому сечовому м≥хур≥

Ќасправд≥ розм≥р р≥дко маЇ значенн€. «вичайний сечовий м≥хур вм≥щуЇ в себе дв≥ чашки р≥дини. Ѕ≥льш правдопод≥бн≥ причини нетриманн€ - слабк≥ м'€зи сечового м≥хура, стрес або ≥нфекц≥€.

2. ƒва рази за н≥ч - багато

якщо ви вноч≥ один раз встаЇте в туалет, то це прийн€тно, але €кщо сечовий м≥хур будить вас два рази ≥ б≥льше, то потр≥бна консультац≥€ л≥кар€. „аст≥ н≥чн≥ походи в туалет Ђпо маленькомуї називаютьс€ н≥ктур≥Їю. ѕричин ц≥Їњ проблеми може бути багато: вживанн€ великоњ к≥лькост≥ р≥дини, зб≥льшенн€ простати, прийом де€ких л≥карських препарат≥в, г≥перактивн≥сть сечового м≥хура.

3. ¬ день треба випивати в≥с≥м скл€нок р≥дини

÷е твердженн€ вже перетворилос€ на мантру дл€ багатьох. Ќасправд≥ к≥льк≥сть необх≥дноњ людин≥ р≥дини залежить в≥д њњ ваги ≥ багатьох ≥нших фактор≥в. ѕити потр≥бно тод≥, коли хочетьс€. ÷е допоможе уникнути обезводненн€ ≥ позбавить в≥д частих поход≥в по нужд≥.

4. „им менше п'Їш, тим менше проблем

якщо навмисно обмежувати себе в питт≥, то звичайно сечовипусканн€ буде р≥дше. јле здоровий сечовий м≥хур повинен без проблем справл€тис€ з≥ звичайною к≥льк≥стю р≥дини. якщо це не так, то проблема не в к≥лькост≥ випитого. ј от в≥д кави краще в≥дмовитис€, так €к вона Ї сечог≥нною.

5. Ќе можна в усьому звинувачувати простату

” чолов≥к≥в проблеми з нетриманн€м не завжди викликан≥ зб≥льшенн€м простати. ѕри г≥перактивност≥ сечового м≥хура спостер≥гаютьс€ так≥ ж симптоми. якщо ви в≥дчуваЇте так≥ проблеми, то краще пройти повне обстеженн€, щоб точно знати причину.

6. ¬ туалет - за розкладом

√≥перактивний сечовий м≥хур можна привчити до розкладу, хоча це непросто. Ќамагайтес€ придушити перше бажанн€ сходити в туалет ≥ терп≥ть. —початку це буде можливо хвилину або менше. јле з часом ви навчите св≥й сечовий м≥хур не давати про себе знати в будь-€кий незручний дл€ вас час.

7. —порт допоможе при нетриманн≥

«доровий спос≥б житт€ допомагаЇ при р≥зних недугах, а спорт з≥граЇ позитивну роль у зменшенн≥ де€ких проблем з сечовим м≥хуром. “ак, регул€рн≥ ф≥зичн≥ навантаженн€ у поЇднанн≥ з вправою  егел€ допоможуть у зменшенн≥ про€ви стресового нетриманн€ сеч≥.

8. Ќетриманн€ неминуче

«вичайно, з в≥ком вс≥ органи орган≥зму зношуютьс€ ≥ можуть давати про себе знати неприЇмними про€вами, у тому числ≥ ≥ сечовий м≥хур нетриманн€м. ќднак це не означаЇ, що кожного в старост≥ чекаЇ ц€ ≥нтимна проблема. якщо ви пом≥тили у себе перш≥ ознаки, йд≥ть до л≥кар€, з'€суйте, в чому причина ≥ нехай в≥н призначить вам л≥куванн€. Ќетриманн€ л≥куЇтьс€!


29.03.2014