як боротис€ з нежиттю народними засобами?
як боротис€ з нежиттю народними засобами?
як боротис€ з нежиттю народними засобами?

Ќайчаст≥ше боротьба з набридливою нежиттю перетворюЇтьс€ на справжню сутичку. Ќ≥с пост≥йно закладений, оч≥ сльоз€тьс€, слабк≥сть по всьому т≥лу - н≥ нормальноњ роботи, н≥ в≥дпочинку в такому стан≥. ≤ коли вже перепробуван≥ нов≥тн≥ препарати, але й вони не допомогли, в х≥д йде народна медицина.

Ѕ≥льш≥сть метод≥в в≥д нежит≥ звод€тьс€ до приготуванн€ спец≥альних настоњв, в≥двар≥в л≥карських трав ≥ рослин, р≥зноман≥тних збор≥в, €к≥ використовують дл€ закапуванн€ в н≥с.

ћи п≥д≥брали найефективн≥ш≥ ≥ перев≥рен≥ часом рецепти крапель в н≥с, €к≥ допоможуть усп≥шно впоратис€ з рин≥том.

1. —≥к алое. —в≥жовичавлений с≥к алое закапувати по 2-3 крапл≥ в кожну н≥здрю 2-3 рази на день.

2. —≥к мати-й-мачухи. «акапувати по 3-4 крапл≥ в кожну н≥здрю 2-3 рази на день.

3. ћентолове ≥ камфорне масло. «м≥шати масла в пропорц≥њ 1:1. ÷е зас≥б в≥дм≥нно звужуЇ судини ≥ допомагаЇ швидко позбутис€ симптом≥в нежит≥. ¬икористовувати не част≥ше, н≥ж 1-2 рази на день.

4. —≥к часнику ≥ цибул≥ зм≥шати з трьома частинами меду. ѕо 3 крапл≥ в кожну н≥здрю.

5. —≥к каланхое. ÷е одне з найсильн≥ших народних засоб≥в в≥д нежит≥, тому д≥т€м до 10 рок≥в закапувати т≥льки розбавлений с≥к каланхое. ѕо 2-3 крапл≥ в кожну н≥здрю 2-3 рази на день.

6. —≥к червоного бур€ка. „истий с≥к закапувати по 3-4 крапл≥ в кожну н≥здрю 3-4 рази на день. ƒл€ посиленн€ ефекту можна зм≥шати с≥к з соком часнику, а дл€ пом'€кшенн€ зм≥шати з медом.

7. —≥к моркви зм≥шати з рослинним маслом в пропорц≥њ 1:1. ѕо 3-4 крапл≥ 4-5 раз≥в на день.

8. Ќасто€нка багульника. ќдну столову ложку сухого багульника настоювати 24 години в невелик≥й к≥лькост≥ сон€шниковоњ або оливковоњ ол≥њ. «акапувати по 1-2 крапл≥ 3-4 рази на день.

9. —одово-тан≥нн≥ крапл≥. ¬з€ти одну столову ложку св≥жоњ заварки чорного чаю ≥ зм≥шати з др≥бкою сол≥. «акапувати по 6-8 крапель в кожну н≥здрю к≥лька раз≥в на день. ќсобливо ефективний цей зас≥б у початков≥й стали рин≥ту.

10. якщо п≥д час нежит≥ у вас часте чханн€, спробуйте наступний зас≥б: к≥лька раз≥в на день закапуйте н≥с розчином крохмалю.