„и завжди корисн≥ сухофрукти?
„и завжди корисн≥ сухофрукти?
„и завжди корисн≥ сухофрукти?
 Ћасуни, €к≥ вир≥шили пок≥нчити з≥ своЇю шк≥дливою звичкою, натикаютьс€ на масу рекомендац≥й, що солодощ≥ корисно зам≥нити сухофруктами. ќднак експерти ≥ тут застер≥гають: сухофрукти, що продаютьс€ в звичайному магазин≥ Ч найшк≥длив≥ший ≥ небезпечний десерт.

якщо говорити про користь сухофрукт≥в, то маютьс€ на уваз≥ лише т≥, €к≥ виготовлен≥ в домашн≥х умовах з дотриманн€м вс≥х норм сушки. јле той продукт, €кий нам доступний на ринку або в магазин≥, не маЇ н≥чого сп≥льного з≥ справжн≥ми сухофруктами, оск≥льки, швидше за все, отриманий завд€ки промисловоњ сушц≥. якщо ви вир≥шили поласувати курагою, купивши њњ на прилавку к≥оску б≥л€ метро, то н≥€коњ корист≥ вашому орган≥зму вона не принесе. Ќ≥€ких в≥там≥н≥в цей Ђмертвийї абрикос не м≥стить, а от шк≥дливого цукру ≥ залишк≥в х≥м≥чних речовин у ньому з надлишком.

ўе за класичними рад€нськими √ќ—“ами фрукти вимагають х≥м≥чноњ обробки, €ка дозвол€Ї вбивати бактер≥њ, а також значно п≥двищуЇ терм≥н збер≥ганн€. “ак, курага ≥ ≥нжир повинн≥ обробл€тис€ с≥рчаною кислотою, а виноград вимочують у лугу!

ѕрактично вс≥ св≥тл≥ родзинки, €к≥ можна знайти в магазинах, оброблен≥ с≥рою дл€ наданн€ њм золотисто-жовтого кольору. ћало кому в≥домо, що висушен≥ натуральним чином родзинки св≥тлих сорт≥в винограду мають т≥льки св≥тло-коричневий кол≥р.

Ѕ≥льше того, анал≥з показав, що виробники щедро додають у курагу, ≥нжир ≥ ≥нш≥ сухофрукти х≥м≥чн≥ барвники ≥ р≥зн≥ ароматизатори. ¬≥домо й те, що дл€ доданн€ блиску, сухофрукти обробл€ють дешевим рослинним маслом.

ј шкоду компоту ≥з сухофрукт≥в складно соб≥ нав≥ть у€вити. Ќадлишок с≥рчаноњ кислоти, щедро доданоњ при неправильн≥й сушц≥, опинитьс€ в нашому шлунку. ќсобливо це небезпечно дл€ д≥тей.

ўоб не стати жертвою не€к≥сних Ђкориснихї сухофрукт≥в, варто запам'€тати де€к≥ правила вибору цього продукту. ” першу чергу необх≥дно запам'€тати Ч не все те золото, що блищить.

Ќа сьогодн≥шн≥й день ≥снують два правильних ≥ один поганий способи суш≥нн€ фрукт≥в:

1. Ќа сонц≥ Ч допустимий спос≥б, коли фрукти сушатьс€ швидко, але виход€ть твердими.

2. ” т≥н≥ Ч кращий спос≥б.

3. —ушка з температурною або х≥м≥чною обробкою Ч самий неприйн€тний спос≥б.

«апам'€тайте, що вид повноц≥нних €к≥сних сухофрукт≥в позбавлений привабливост≥, створюваною х≥м≥катами, а €кщо в де€ких плодах попадаютьс€ комахи, то це ознака €кост≥ та њст≥вност≥.

∆оден фрукт в процес≥ суш≥нн€ не збер≥гаЇ свого перв≥сного кольору, тим б≥льше не може стати €скрав≥шим ≥ насиченим. “≥льки консерванти та барвники надають йому Ђтоварний вигл€дї. ѕравильно висушен≥ фрукти с≥р≥ють, бл€кнуть ≥ темн≥ють:

  • родзинки ≥ курага повинн≥ бути коричневими,
  • темн≥ родзинки Ч чорним з блакитним нальотом,
  • ≥нжир Ч с≥рим, б≥жим, св≥тло-коричневим або чорним. ќстанн≥й, вт≥м, част≥ше зустр≥чаЇтьс€ св≥жим, так €к дл€ сушки б≥льше п≥дходить б≥лий ≥нжир.
15.02.2014