4 правила безпеки при нос≥нн≥ гумових чоб≥т
4 правила безпеки при нос≥нн≥ гумових чоб≥т
4 правила безпеки при нос≥нн≥ гумових чоб≥т

Ќа п≥дход≥ весна. —трумки вже п≥дтоплюють вулиц≥ ≥ нахабно пробираютьс€ в наше взутт€. —аме час згадати, що Ї дуже зручн≥, а до того ж ≥ модн≥ вже к≥лька сезон≥в посп≥ль гумов≥ чоботи.

 раса ≥ комфорт Ч це, звичайно, добре. јле ми повинн≥, перш за все, думати про своЇ здоров'€. —л≥д пам'€тати, що гумов≥ чоботи не призначен≥ дл€ тривалого нос≥нн€. “обто в них не можна провести весь робочий день, краще подбати, щоб у вас було зм≥нне взутт€.

Ўкода гумових чоб≥т у тому, що вони не пропускають пов≥тр€, в результат≥ ноги пот≥ють, утворюЇтьс€ вологе середовище, €ка спри€Ї розвитку грибковоњ ≥нфекц≥њ. ћаксимальний час, допустимий дл€ нос≥нн€ гумових чоб≥т, Ч три години.

¬загал≥ ≥снуЇ 4 правила безпеки, що застосовуютьс€ до гумових чоб≥т.

1. √умов≥ чоботи повинн≥ застосовуватис€ строго за призначенн€м: дощ або сльота. ѕри перш≥й же можливост≥ њх необх≥дно зн€ти.

2. √умов≥ чоботи можна носити в холодну погоду, ≥накше можна спровокувати розвиток артриту ≥ ревматизму.

3. Ќеобх≥дно правильно вибирати чоботи.  упуйте гумове взутт€ на розм≥р б≥льше, так €к носити його краще не на капронову панчоху, а на вовн€ний носок. ¬овна добре пропускаЇ ≥ випаровуЇ вологу. Ќ≥коли не над€гайте гумов≥ чоботи на босу ногу! √оленище повинно щ≥льно прил€гати до ≥кр≥, щоб уникнути натиранн€ ≥ контактного дерматиту.

«верн≥ть увагу на п≥дошву Ч вона повинна бути з рельЇфним малюнком.  р≥м того, на чобот€х не повинно бути залом≥в, здутт€ ≥ подр€пин. ўе одним слабким м≥сцем Ї задн≥й шов ≥ кр≥пленн€ п≥дошви. “ам все маЇ бути ≥деально р≥вно.

Ќе зайвим буде перев≥рити вир≥б на Ђдюр€в≥стьї. ƒл€ цього дома набийте чоботи м'€ким папером ≥ поставте на добу в таз з водою. якщо чоботи €к≥сн≥, пап≥р залишитьс€ сухим. якщо ж вологий - спок≥йно нес≥ть чоботи назад в магазин, не забувши чек ≥ гарант≥йний талон.

4. ѕ≥сл€ кожного нос≥нн€ треба обов'€зково сушити ≥ пров≥трювати гумове взутт€, а носочки прати у вод≥ з оцтом.


09.02.2014