ѕро що св≥дчать мозол≥ на стопах?
ѕро що св≥дчать мозол≥ на стопах?
ѕро що св≥дчать мозол≥ на стопах?

ћозол≥ на стопах найчаст≥ше ми пов'€зуЇмо з т≥сним ≥ незручним взутт€м. ѕроте буваЇ, що й правильно п≥д≥бране взутт€ ≥ вс≥л€к≥ процедури не видал€ють мозол≥. ћозол≥ на ногах в област≥ рефлекторних зон орган≥в часто вказують на на€вн≥сть хрон≥чних захворювань цих орган≥в. ѕро це говор€ть ≥ стародавн≥ китайськ≥ вчен≥.

 итайськ≥ ц≥лител≥ склали схеми активних зон п≥дошви людини. «наючи ц≥ зони, можна д≥агностувати захворюванн€ по мозол€х, що з'€вилис€ в м≥сц€х в≥дпов≥дност≥ внутр≥шн≥х орган≥в шк≥ри стопи. “ак≥ мозол≥ сигнал€ть про порушенн€ роботи того чи ≥ншого органу.

1. “верда мозоль по кра€х п'€т у вигл€д≥ п≥дкови св≥дчить про неблагополучч€ в суглобах.

2. “ак≥ Ђп≥дковиї на зовн≥шн≥й сторон≥ правоњ ≥ л≥воњ ступн≥ вказують на проблеми з хребтом.

3.  оли Ђп≥дковаї з п `€тки переходить на внутр≥шн≥й б≥к п≥дошви, необх≥дно обстежити кишечник.

4. ћозоль п≥д правим м≥зинцем п≥дказуЇ, що не в пор€дку печ≥нка.

5. ћозоль п≥д л≥вим м≥зинцем сигнал≥зуЇ про проблеми з серцем.

6.  оли мозоль охоплюЇ зону чотирьох пальц≥в (без великого), це говорить про те, що нервова система перевантажена, життЇв≥ сили на спад≥. якщо разом з такою мозоллю з'€вл€Їтьс€ кашель, це прив≥д звернути увагу на стан орган≥в диханн€.

7. ћозоль ≥ згрубла шк≥ра на зовн≥шн≥й сторон≥ великих пальц≥в сигнал≥зуЇ про порушенн€ д≥€льност≥ щитовидноњ залози. ƒл€ людей ≥з зайвою вагою це св≥дченн€ порушенн€ обм≥ну речовин, дл€ худих Ч перенапруженн€ залози, надм≥рний викид гормон≥в.

8. якщо мозоль з'€вилас€ на опуклому суглоб≥ великого пальц€, то ж≥нкам це говорить про початок дисфункц≥њ придатк≥в, а чолов≥кам Ч про простатит.

9. –≥вном≥рне огруб≥нн€ вс≥Їњ п≥дошви св≥дчить про порушенн€ обм≥ну речовин, можливо, викликаного дисбактер≥озом або хрон≥чними ендокринними захворюванн€ми.


28.01.2014