7 звичок, €к≥ здатн≥ з≥старити ж≥нку
7 звичок, €к≥ здатн≥ з≥старити ж≥нку
7 звичок, €к≥ здатн≥ з≥старити ж≥нку

 ожному з нас природа Ђзаготовилаї св≥й л≥м≥т молодост≥. ™ люди, €к≥ довго залишаютьс€ молодими, а де€к≥ вигл€дають старше своњх рок≥в. ” той час €к вс≥ хочуть продовжити молод≥сть, багато сам≥ наближають своЇ стар≥нн€, можливо, ≥ не п≥дозрюючи про це.

¬сьому виною шк≥длив≥ звички. ќднак не думайте, що маЇтьс€ на уваз≥ лише алкоголь, кур≥нн€ ≥ тривал≥ сон€чн≥ ванни. ¬аша краса ≥ молод≥сть можуть в'€нути через ц≥лком нешк≥дливих на перший погл€д зан€ть. ќтже, про що ж ≥детьс€?

1. ЌехтуЇте сонцезахисними окул€рами ≥ не носите рукавички в холодну пору

÷≥ предмети завжди мають бути з вами, ≥ в≥дмовки типу Ђ€ вискочила всього на пару хвилинї не проход€ть. ”льтраф≥олетов≥ промен≥ д≥стануть вас ≥ за склом автомоб≥л€. ѕри цьому вибирайте окул€ри поб≥льше, щоб вони закрили ≥ область навколо очей. ќбов'€зково користуйтес€ засобами з SPF-ф≥льтрами (у тому числ≥ ≥ декоративною косметикою).

¬се те ж саме в≥дноситьс€ ≥ до рукавичок.

2. ѕерестаньте пити коктейл≥ ≥ соки з соломинки

Ѕагато д≥вчат вважають, що губи трубочкою Ч це дуже еротично. ѕроте варто њм знати, що через таку м≥м≥ку навколо рота з'€вл€ютьс€ др≥бн≥ зморшки. “е ж саме в≥дноситьс€ ≥ до кур≥нн€, коли сигарета затискаЇтьс€ губами.

¬их≥д простий Ч кинути соломинки ≥ сигарети.

3. ѕравильне розп≥знаванн€ знак≥в, €к≥ подаЇ шк≥ра

якщо щоки пост≥йно червон≥ють, а на них н≥ грама рум'€н, це означаЇ, що шк≥ра ослаблена. ÷е може бути ≥ спадковою особлив≥стю, але част≥ше Ч результат д≥њ сонц€ або стресу. ƒал≥ картина ускладнюЇтьс€ по€вою зморшок ≥ висипань.

ўоб запоб≥гти незворотн≥ зм≥ни шк≥ри, уважно стежте за нею.

4. „асте використанн€ скраб≥в

якщо ви нещадно в≥длущуЇте свою б≥дну шк≥ру част≥ше одного разу на тиждень, то ушкоджуЇте еп≥дерм≥с, послаблюючи його захисн≥ функц≥њ. ÷е може стати причиною по€ви прищик≥в, роздратуванн€, лущенн€, нер≥вном≥рноњ засмаги та ≥нших неприЇмностей.

ѕ≥сл€ в≥длущуванн€ обов'€зково користуйтес€ хорошим зволожуючим засобом.

5. јктивна м≥м≥ка

ћил≥ звички в розмов≥ ≥люструвати своњ емоц≥њ м≥м≥кою Ч надувати губки, здивовано п≥дкидати брови, невдоволено морщити носик загрожують швидкою по€вою зморшок.

якщо ви знаЇте за собою так≥ звички, але не хочете в найближчому майбутньому спостер≥гати зморшки на обличч≥, застосовуйте наступну м≥ру: при розмов≥ по телефону наклеюйте на лоб м≥ж бровами смужку скотча. «вучить дико, але допомагаЇ!

¬ибирайте креми з ретинолом, €кий зм≥цнюЇ ≥ розгладжуЇ шк≥ру. ј надал≥ стежте за м≥м≥кою.

6. —микаЇте н≥с нав≥ть без потреби

Ќ≥ до чого хорошого ц€ погана звичка не приведе, окр≥м €к до почервон≥нн€, забрудненн€, по€ви прищик≥в ≥ розт€гуванню шк≥ри. ўоб в≥дучитис€ в≥д цього, можна постаратис€ зайн€ти руки чимось корисним: в'€ж≥ть, коли дивитес€ телев≥зор, читайте, коли њдете в метро.

7. «вичка терти оч≥

Ќ≥ до чого хорошого кр≥м темних к≥л, м≥шк≥в ≥ розт€гнут≥й шк≥р≥ п≥д очима це не приведе. ўоб уникнути цього, нанос≥ть на в≥њ туш, а п≥д оч≥ коректор. ÷е попередить бажанн€ потерти оч≥. ј надал≥ використовуйте засоби дл€ шк≥ри навколо очей €к проф≥лактику в≥д передчасних зморшок.


27.01.2014