7 ознак розумноњ людини
7 ознак розумноњ людини

яких людей можна вважати розумними?  ожен хоче бути розумним... ™ к≥лька ознак, €к≥ в≥др≥зн€ють розумних людей. ѕознайомтесь з ними, ≥ Ђпоставте соб≥ д≥агнозї :)

1. –≥шуч≥сть

”м≥нн€ приймати р≥шенн€ - в≥рна ознака розумних людей. ÷≥ люди знають, €к розрахувати точну д≥ю, вони в≥р€ть у своњ сили ≥ прислухаютьс€ до ≥нтуњц≥њ. ” житт≥ ми часто потрапл€Їмо в ситуац≥ю вибору: ўо приготувати на вечерю? „им зайн€тис€ у в≥льний час? ўо купити на вечерю? –озумна людина вм≥Ї осмислити ситуац≥ю, визначити плюси ≥ м≥нуси, побачити перспективи ≥ прийти до правильного р≥шенн€. ¬с≥ ц≥ особливост≥ ≥ призвод€ть розумну людину до усп≥ху.

2. √≥дне оточенн€

як правило, розумн≥, осв≥чен≥ люди знаход€тьс€ в оточенн≥ соб≥ под≥бних. ¬они любл€ть знайомитис€ з новими людьми, але в≥дносини п≥дтримують з небагатьма, а лише з тими, хто њм по справжньому ц≥кавий. “ак≥ люди не мають багато друз≥в, але зате у них Ї к≥лька справжн≥х, €к≥ в будь-€кий момент прийдуть на допомогу.

3 ћудре використанн€ можливостей

–озумн≥ люди вм≥ють побачити ≥ скористатис€ можливост€ми, в чому њм допомагають так≥ €кост≥ €к старанн≥сть, в≥дпов≥дальн≥сть, увага ≥ ц≥леспр€мован≥сть. якщо багато людей часто спод≥ваютьс€ на вез≥нн€, то розумн≥ добре усв≥домлюють, що просто так у житт≥ н≥чого не буваЇ. ўоб отримати бажане, потр≥бно докласти хоч €кесь зусилл€. –озумн≥ люди не бо€тьс€ в≥дпов≥дальност≥ ≥ труднощ≥в, а тому вм≥ють використовувати шанс ≥ дос€гати усп≥ху.

4. Ќестандартний х≥д думок

“ак, мисленн€ розумних людей в≥др≥зн€Їтьс€ нестандартн≥стю. ¬они думають по-≥ншому, завжди в≥дкрит≥ дл€ нових ≥дей та пропозиц≥й. –озумн≥ завжди адекватн≥ ≥ розум≥ють, що немаЇ т≥льки чорного, або т≥льки б≥лого в житт≥, але ≥снуЇ безл≥ч в≥дт≥нк≥в. –озумн≥ люди готов≥ вислухати будь-€ку думку, нав≥ть €кщо вона здастьс€ њм дурнуватою. ÷е в≥дбуваЇтьс€, тому що розумн≥ люди не обмежен≥ в мисленн≥.

5. Ѕезперервний розвиток

–озумн≥ люди вчатьс€ прот€гом усього свого житт€. ¬они завжди в курс≥ вс≥х св≥тових под≥й, отримують р≥зноман≥тн≥ навички та вм≥нн€, €кими знаход€ть застосуванн€. як правило, њх д≥€льн≥сть приносить користь њм самим ≥ оточуючим, тобто вони не втрачають час даремно. “аким чином, розумн≥ люди безперервно розвиваютьс€.

6. Ќа€вн≥сть почутт€ гумору

–озумн≥ люди розум≥ють, що без см≥ху ≥ веселощ≥в в нашому житт≥ н≥€к. –ад≥сн≥ под≥њ надають нашим будн€м €скравих фарб ≥ контраст≥в. –озумн≥ часто жартують, нав≥ть у самих непростих ситуац≥€х, њм подобаЇтьс€ розслабити обстановку навколо себе ≥ створити веселу атмосферу.

7. ћова ≥ рухи

–озм≥рена мова ≥ спок≥йн≥ рухи. —права в тому, що розумн≥ люди завжди знають, що говор€ть ≥ що робл€ть, а тому њх д≥њ ≥ мова спок≥йн≥ ≥ впевнен≥.

—под≥ваЇмос€, все вище написане можна сказати ≥ про вас, а €кщо, на вашу думку, чогось бракуЇ, н≥коли не п≥зно заповнити прогалини. 


13.01.2014