5 корисних звичок перед сном
5 корисних звичок перед сном

” щоденному вир≥ под≥й ми витрачаЇмо багато енерг≥њ, так, що до к≥нц€ дн€ в≥дчуваЇмо втому, а наше т≥ло ≥ мозок вимагаЇ в≥дпочинку ≥ розвантаженн€. ѕри цьому з голови вислизаЇ маса др≥бних справ, €к≥ необх≥дн≥ нам ≥ нашим близьким. јле €кщо виробити звичку, то можна бути впевненим, що пам'€ть не п≥дведе.

¬≥домо, що звичка Ч друга натура. як т≥льки ви виберете дек≥лька корисних звичок, житт€ стане прост≥ше ≥ €скрав≥ше. “ак €к≥ ж звички необх≥дно завести перед сном?

1. ќбов'€зково привед≥ть в пор€док ≥ поставте сушитис€ взутт€.

¬с≥ знають, що правильний догл€д збереже ваше взутт€ ≥ скоротити витрати на його куп≥влю. ƒл€ здоров'€ необх≥дне €к≥сне ≥ сухе взутт€. √арне взутт€ довго носитьс€, а при правильному догл€д≥ вона може послужити рок≥в 5Ц6. ≤ не спод≥вайтес€, що вранц≥ ви швиденько начисто черевики. ¬ранц≥ буде н≥коли, вони не встигнуть висохнути, €кщо раптом ви€витьс€, що все-таки треба було п≥дсушити.

2. ¬имийте перед сном ноги ≥ обличч€.

¬ ≥деал≥, звичайно, прийн€ти душ або ванну, але це вже по можливост≥ ≥ бажанню. ¬се залежить в≥д вашоњ роботи, ступен€ забрудненост≥ та ≥нших фактор≥в. јле ноги ≥ обличч€ Ч це св€те. ¬они повинн≥ бути в чистот≥ завжди. ∆≥нкам треба змити косметику, €кщо вона була, а €кщо н≥ Ч то все одно треба вмивати обличч€. ¬имит≥ ноги Ч запорука м≥цного сну ≥ захист в≥д набр€к≥в, запаху, грибка. Ќав≥ть €кщо ви вважаЇте, що у вас немаЇ проблем з≥ ступн€ми ≥ ваш≥ ноги чист≥, все одно митт€ корисно дл€ циркул€ц≥њ кров≥. Ќер≥дко втома бере своЇ ≥ багато хто, махнувши рукою на чистоту обличч€ та н≥г, засипають з немитими. ≤ т≥льки виробленн€ звички дозвол€Ї п≥клуватис€ про себе без зайвих зусиль.

3. ѕочист≥ть зуби.

Ѕагато хто думаЇ, що чищенн€ зуб≥в Ч це Ђранкова процедураї, так би мовити, на публ≥ку. ќднак ц€ процедура необх≥дна вашим зубам, €кщо ви хочете њх довше зберегти м≥цними ≥ красивими. Ќезважаючи на те, що сучасна стоматолог≥€ здатна творити чудеса, на€вн≥сть звички чистити зуби на н≥ч вр€туЇ в≥д зайвих витрат на стоматолога.  р≥м того, чищенн€ зуб≥в вимагаЇ уваги ≥ часу. Ќа жаль, у нас про це треба говорити Ч кожен зуб повинен отримати щ≥тку по кожн≥й своњй сторон≥ м≥н≥мум 10 раз≥в. Ѕажано ≥ €зик не забути почистити. Ѕлаго, на зворотному боц≥ щ≥тки Ї спец≥альна шорстка поверхн€ дл€ цього.

4. ¬ипийте на н≥ч скл€нку кеф≥ру.

ѕричому кеф≥р без булочок ≥ печива, а просто в чистому вигл€д≥. ¬аш шлунково-кишковий тракт буде вам вельми вд€чний за таку турботу. ƒобре, €кщо останн≥й прийом њж≥ був години за три до цього. ≤ ще Ч це повинен бути саме звичайний кеф≥р, а не новомодн≥ загадков≥ напоњ. —ам≥ випийте ≥ д≥т€м дайте. ј €кщо раптом кеф≥ру в будинку не ви€вилос€, випийте скл€нку чистоњ води. ≈фект, звичайно, буде нижче, але все-таки буде.

5. ѕоц≥луйте кожного члена с≥м'њ.

ѕоц≥луйте вс≥х, хто живе з вами в будинку, аж до собаки. яким буде цей поц≥лунок Ч вибирати вам, хоч пов≥тр€ний, але в≥н маЇ бути. ѕрот€гом довгого дн€ з кожним з вас багато що в≥дбувалос€, з кожним щось трапл€лос€, щось маЇ запам'€татис€, а щось п≥ти в минуле. ¬аша с≥м'€ ≥ пов'€зан≥ з нею емоц≥њ - це те, заради чого ви живете, заради чого ≥ треба заводити вс≥ ц≥ корисн≥ звички, ≥ привчати до них близьких. ј €кщо ще н≥ Ч завед≥ть звичку влаштовувати свою долю.


03.01.2014