„ому приймати њжу перед комп'ютером шк≥дливо?
„ому приймати њжу перед комп'ютером шк≥дливо?
„ому приймати њжу перед комп'ютером шк≥дливо?

¬еличезну частину свого житт€ б≥льш≥сть з нас проводить за комп'ютером. Ќа жаль, сн≥даЇмо, об≥даЇмо ≥ вечер€Їмо ми часто теж, не в≥дриваючись в≥д мон≥тора. ƒ≥Їтологи закликають пок≥нчити з ц≥Їю звичкою, щоб зберегти здоров'€.

” першу чергу, процес травленн€ повинен в≥дбуватис€ в нормальн≥й обстановц≥, ми повинн≥ ретельно пережовувати њжу ≥ насолоджуватис€ њњ смаком. “≥льки в такому випадку можливе повне засвоЇнн€ корисних речовин, присутн≥х в њж≥. ќднак людина, що сидить за комп'ютером, не може повн≥стю зосередитис€ на њж≥, адже њњ увага поглинена тим, що в≥дбуваЇтьс€ на мон≥тор≥, а тому часто њжа не пережовуЇтьс€, а ковтаЇтьс€.  р≥м того, ми не встигаЇмо вчасно ви€вити, що вже наситилис€ ≥ з'њдаЇмо б≥льше, н≥ж треба. як насл≥док Ч зайва вага.

≤нший негативний фактор Ч притупл€ютьс€ смаков≥ рецептори, адже вс€ увага зосереджена на комп'ютер≥.

ћало хто з комп'ютерних користувач≥в влаштовуЇ соб≥ перед мон≥тором об≥д з першого, другого ≥ компоту. як правило, це ч≥пси, бутерброди, вип≥чка, цукерки. “ак ≥ до гастриту недалеко, ≥ ≥нших проблем з≥ шлунком.

јле ≥ це ще не вс≥ негативн≥ сторони њж≥ перед комп'ютером. Ќещодавно досл≥дники  ињвського ≤нституту еколог≥њ шл€хом експерименту довели, що њжа, €ка знаходитьс€ п≥д впливом електромагн≥тних випром≥нювань, спотворюЇ своњ властивост≥.

ƒосл≥дники спостер≥гали за тим, €к зм≥нюЇтьс€ структура води в скл€нц≥, €ка знаходилас€ б≥л€ моб≥льного телефону, до ≥ п≥сл€ дзв≥нка. ” результат≥ з'€сувалос€, що вода реагуЇ нав≥ть на незначн≥ електромагн≥тн≥ пол€, €к≥ робл€ть њњ структуру б≥льш агресивною.

“≥ ж результати показали ≥ досл≥ди, проведен≥ пор€д з комп'ютером.  ињвськ≥ вчен≥ за€вл€ють, що точно так само комп'ютери ≥ магн≥тн≥ телефони впливають на людський орган≥зм, €кий на 80% складаЇтьс€ з води.

¬се це приводить до висновку, що в майбутньому у людини, що вживаЇ воду, чай, каву або ≥нш≥ напоњ та њжу перед комп'ютером, можуть розвинутис€ так≥ захворюванн€ €к хвороба јльцгеймера, ѕарк≥нсона ≥ нав≥ть рак.

ќргани людини не здатн≥ в≥др≥знити Ђзар€дженуї воду в≥д звичайноњ, але њњ шк≥дливий вплив накопичуЇтьс€ з роками.

” зв'€зку з цим вчен≥ рад€ть тим, дл€ кого харчуванн€ за комп'ютером вдома або на робот≥ Ч щоденна звичка, в≥дмовитис€ в≥д нењ.  уди краще вз€ти тар≥лку ≥ перем≥ститис€ на кухню. ÷е буде корисно €к дл€ самого комп'ютерного користувача, €кий ≥ поњсть нормально, ≥ в≥дпочине, так ≥ дл€ його техн≥ки Ч адже ноутбук можна легко залити або забруднити продуктами.


26.11.2013