який вплив батька на вихованн€ дочки?
який вплив батька на вихованн€ дочки?
який вплив батька на вихованн€ дочки?

” житт≥ кожноњ дитини Ї дв≥ незам≥нних людини — мама ≥ тато.  ожен з них виконуЇ свою роль у формуванн≥ особистост≥. ќднак, €кщо в с≥м'њ росте д≥вчинка, батьки повинн≥ ще б≥льш уважно ≥ в≥дпов≥дально п≥д≥йти до њњ вихованн€. „им це по€снити?

Ќапевно, кожна ж≥нка, €ка маЇ брата, пом≥чала, що в дитинств≥ до нењ пред'€вл€лос€ б≥льше вимог. јдже вона повинна вирости не просто красивою, розумною, впевненою в соб≥ ж≥нкою, але, в той же час, залишатис€ доброю, лаг≥дною ≥ чуйною. ѕри цьому д≥вчинки б≥льш емоц≥йн≥, а тому потребують розум≥нн€, часом, б≥льше хлопчик≥в.

√либоко помил€ютьс€ татус≥, €к≥ думають, що вихованн€ з д≥вчинки справжньою лед≥ Ч це завданн€ матер≥. ƒорог≥ татус≥, не забувайте, що саме ви Ч той перший чолов≥к, €кого маленька лед≥ повинна п≥дкорити. якщо матер≥ любл€ть своњх д≥тей безогл€дно, незалежно в≥д стат≥, в≥ку, дос€гнень, то батькам необх≥дно п≥дживлювати любов, вони хочуть пишатис€ своЇю дитиною. ¬≥д того, €к у дитинств≥ будуть складатис€ в≥дносини батька з донькою, залежить дуже багато, аж до њњ дол≥.

« самого раннього в≥ку батько у житт≥ д≥вчинки Ч вт≥ленн€ чолов≥чого ≥деалу Ч найсильн≥ший, самий ум≥лий, найрозумн≥ший, найкращий. ѕсихологи вже давно з'€сували, що д≥вчатка вибирають майбутнього чолов≥ка за образом свого батька. “атам не варто думати, що дочка чогось не запам'€таЇ або не зрозум≥Ї. ƒл€ нењ все, що робить тато Ч дуже серйозно. ƒ≥вчинка Ч це майбутн€ ж≥нка ≥ мати, ≥ батько з самого початку дл€ нењ Ї прикладом допустимих в≥дносин, €к≥ закладаютьс€ у св≥домост≥ €к основа розум≥нн€ в с≥м'њ ≥ взаЇморозум≥нн€ м≥ж чолов≥ком ≥ ж≥нкою.

 ≥лька корисних порад батькам

ѕеред тим €к за щось критикувати дочку, згадайте, що зараз в≥д вашого обличч€ њњ буде критикувати вс€ чолов≥ча половина людства. Ѕудь-€ке зауваженн€, €ке ви хочете зробити дочц≥, повинно звучати максимально коректно, без оц≥нки њњ розумових зд≥бностей або людських €костей. ќсобливо це стосуЇтьс€ критики зовн≥шност≥: од€гу, мак≥€жу, зач≥ски. ќц≥нка батька повинна бути на висот≥, але ≥ перехвалювати не варто, щоб дочка не перетворилас€ на розпещену й примхливу д≥вчинку, €к≥й важко миритис€ з оц≥нкою оточуючих.

“ак €к тато маЇ великий вплив на доньку, то може вселити њй багато корисного. Ќаприклад, впевнен≥сть в соб≥. ÷им важелем впливу можна ≥ потр≥бно вм≥ло керувати.

“ато повинен вм≥ти орган≥зувати активний в≥дпочинок дочки. якщо мами ви€вл€ють тут обережн≥сть, то тато повинен розум≥ти, що д≥вчаткам теж потр≥бна риболовл€, подорож≥ ≥ лижн≥ прогул€нки. ÷е розширить кругоз≥р, навчить ц≥кавитис€ житт€м чолов≥к≥в ≥ п≥дтримувати њх у починанн€х.

ќсобливий момент Ч в≥дносини батька до грошей. якщо в≥н розумно витрачаЇ грош≥, в м≥ру ощадливий, але вм≥Ї платити за задоволенн€ своњх близьких, то в майбутньому д≥вчинка постараЇтьс€ знайти чолов≥ка, схожого на свого батька в план≥ ставленн€ до с≥мейного бюджету.

” будь-€ких ситуац≥€х батько повинен бути стриманим ≥ приймати р≥шенн€ з холодною головою. јле це не значить, що в≥н повинен в≥дсторонитис€ в≥д проблеми ≥ висловлювати свою думку на сторон≥. „асом неоц≥ненною стаЇ вм≥нн€ д≥вчинки дов≥ритис€ саме батьков≥ ≥ почути таку необх≥дну њй фразу: «Ќе переживай, ти у мене завжди найкраща!» —лово Ђнайкращаї повинно м≥цно вв≥йти в ужиток сп≥лкуванн€ батька з дочкою.

”н≥кальн≥сть рол≥ батька у вихованн≥ д≥вчинки в тому, що саме в≥н в≥дпов≥даЇ за ту тонку грань м≥ж усв≥домленн€м ж≥ночност≥ дочкою ≥ формуванн€м у нењ де€ких чолов≥чих €костей, таких €к сила, в≥дпов≥дальн≥сть, впевнен≥сть. “ато маЇ стати зразком справжнього чолов≥ка, того ≥деалу, поруч ≥з €ким д≥вчинка зрозум≥Ї, що означаЇ бути ж≥нкою, за €ким захочетьс€ сл≥дувати за покликанн€м серц€.