ѕричина лупи Ч пухов≥ подушки
ѕричина лупи Ч пухов≥ подушки
ѕричина лупи Ч пухов≥ подушки

¬≥йна людини з лупою триваЇ ось уже багато рок≥в. ѕереможцем поки що €вно стаЇ грибок шк≥ри голови. ѕри цьому ц≥ле море пропонованих ≥ндустр≥Їю косметики засоб≥в може допомогти лише на час, живуча лупа не бажаЇ в≥дступати. «а справу вз€лис€ фах≥вц≥, €к≥ вир≥шили, що боротис€ з напастю треба, знаючи њњ причини.

Ќевгамовн≥ вчен≥ провели ц≥каве досл≥дженн€, в ход≥ €кого з'€сували, що причиною лупи Ї пухов≥ подушки. Ќовина звичайно неприЇмна, особливо дл€ любител≥в всього натурального. јле щоб пок≥нчити з лупою, подушку краще зам≥нити на ≥ншу, з штучним наповнювачем синтепоном або ≥ншим матер≥алом, головне, щоб це був не пух.

як показало досл≥дженн€, лупа утворюЇтьс€ п≥сл€ того, €к п≥д негативним впливом грибка гинуть лусочки еп≥дерм≥су на голов≥, €к≥ повинн≥ були жити 30 дн≥в, але в≥дмирають через 7–10 дн≥в.  л≥тини не встигають висохнути ≥ злипаютьс€ в грудочки — шматочки лупи. “ак≥ грудочки можуть покривати всю голову, перешкоджаючи в≥льному доступу кисню до шк≥ри голови. ƒо реч≥, саме тому найчаст≥ше лупа пов'€зана ≥ з випаданн€м волосс€. ≤ чим ≥нтенсивн≥ше вич≥сувати волосс€, чим част≥ше мити голову, тим швидше ≥ б≥льше з'€витьс€ лупи, активн≥ше стане д≥€льн≥сть патогенного м≥кроорган≥зму.

” той же час, на переконанн€ пров≥дного спец≥ал≥ста јрно ¬≥ль€мса, л≥куванн€ повинно бути комплексним ≥ комб≥нованим.

” всьому винен контакт пуховоњ подушки з волосистою частиною голови. як в≥домо, подушки, набит≥ пухом ≥ п≥р'€м, Ї в≥дм≥нним м≥сцем ≥снуванн€ дл€ самих р≥зних м≥кроб≥в. ѓх розмноженню ≥ паразитуванн€ спри€Ї курна середу. ¬ноч≥ подушка нагр≥ваЇтьс€, зволожуЇтьс€ в≥д людини ≥ грибки знову втираютьс€ в шк≥ру голови. “ому дерматологи ≥ рад€ть спати на подушках з штучних матер≥ал≥в.

«вичайно, не т≥льки пухова подушка Ї причиною по€ви лупи. ” когось це може бути алерг≥чним про€вом або симптомом гормонального збою, ще у когось Ч насл≥дком неправильного харчуванн€. ” будь-€кому випадку дл€ позбавленн€ в≥д лупи потр≥бна консультац≥€ л≥кар€-дерматолога, €кий п≥дбере л≥куванн€ ≥ндив≥дуального характеру.

¬чен≥ ун≥верситету  умамото зробили сенсац≥йну за€ву про те, що њжа, до складу €коњ входить перець чил≥ ≥ соЇв≥ боби, спри€Ї зростанню ≥ зм≥цненню волосс€. як ви€вилос€, з'Їднанн€ капсайцина, що входить до складу перцю чил≥, а також ≥зофлавон, €кий м≥ститьс€ в соЇвих бобах, спри€ють росту волосс€ на голов≥ ≥ бровах, €ке часто випадаЇ у людини в пер≥од стресових ситуац≥й.