як часто на вашому стол≥ присутн€ риба?
як часто на вашому стол≥ присутн€ риба?
як часто на вашому стол≥ присутн€ риба?

 ожен л≥кар з впевнен≥стю скаже, що присутн≥сть риби обов'€зкова в нашому рац≥он≥. јле €кий вид риби Ї найкорисн≥шим? ” першу чергу хочетьс€ в≥дпов≥сти: лосось. ќднак лосось — не Їдина корисна риба. ≤снуЇ багато сорт≥в риби, здатних зм≥цнити мозок, серце, та й за смаком не поступаютьс€.

∆ирн≥ кислоти ќмега-3, що м≥ст€тьс€ в риб≥, корисн≥ дл€ нашого серц€. Ћ≥кар≥ вже давно визнали факт, що пол≥насичен≥ жирн≥ кислоти ќмега-3, €к≥ у необх≥дн≥й к≥лькост≥ м≥ст€тьс€ в жирн≥й риб≥ холодних п≥вн≥чних вод, запоб≥гають серцево-судинним захворюванн€м, зменшують ризик утворенн€ тромб≥в в судинах, спри€ють пол≥пшенню кровотоку.

јмериканськ≥ вчен≥ з кл≥н≥ки ћайо ≥ јмериканська јсоц≥ац≥€ —ерц€ провели досл≥дженн€, в ход≥ €ких з'€сували, що вживанн€ 150 г жирноњ риби три рази на тиждень забезпечуЇ орган≥зм необх≥дною к≥льк≥стю кислот ќмега-3, €к≥ на третину знижують виникненн€ серцево-судинних захворювань

ќднак не т≥льки серцю допомагають жирн≥ кислоти ќмега-3. ѓх пов'€зують також з проф≥лактикою астми, псор≥азу та ревматоњдного артриту.

” чому секрет жирних кислот ќмега-3?

ќмега-3 Ч це один з вид≥в пол≥насищенних жирних кислот, €к≥ на в≥дм≥ну в≥д насичених жирних кислот, що м≥ст€тьс€ в червоному м'€с≥, здатн≥ зменшити запальн≥ процеси у всьому орган≥зм≥, зм≥цнюють кровоносн≥ судини, нормал≥зують р≥вень холестерину, а значить ≥ артер≥альний тиск. “акож ќмега-3 беруть участь у зм≥цненн≥ ≥мунноњ системи ≥ зменшують запальн≥ процеси в суглобах.

Ќайб≥льша к≥льк≥сть жирних кислот ќмега-3 м≥ститьс€ в жирн≥й морськ≥й риб≥, що живе в холодних п≥вн≥чних водах. —еред таких вид≥в риби в першу чергу це сьомга, норвезький оселедець ≥ тунець. ” пр≥сноводноњ риби жирн≥ кислоти ќмега-3 м≥ст€тьс€ в менш≥й к≥лькост≥.

«а за€вою фах≥вц≥в, кращий спос≥б поповнити св≥й орган≥зм необх≥дною порц≥Їю пол≥насищенних кислот ќмега-3 Ч це натуральна риба, а не в≥там≥нн≥ капсули. «розум≥ло, що в риб≥, кр≥м ќмега-3 м≥ститьс€ й ц≥лий комплекс ≥нших корисних компонент≥в, €к≥ в поЇднанн≥ з жирними кислотами дають орган≥зму необх≥дний запас корисних елемент≥в.

Ѕританськ≥ вчен≥ опубл≥кували список найкорисн≥шоњ дл€ людини риби, серед €коњ ви€вивс€ тунець, скумбр≥€, п≥кша ≥, €к не дивно, консервован≥ сардини.

“акож сучасн≥ вчен≥ намагаютьс€ довести, що вельми нерозумно в≥дмовл€тис€ в≥д жирного прошарку риби на користь збереженн€ стрункост≥ ф≥гури, так €к к≥лька к≥лограм≥в жиру просто необх≥дн≥ дл€ м≥цного здоров'€.