5 причин в≥дмовитис€ в≥д пива
5 причин в≥дмовитис€ в≥д пива
5 причин в≥дмовитис€ в≥д пива

¬живанн€ алкогольних напоњв шк≥дливо дл€ здоров'€. ќсобливо м≥цних. ÷е твердженн€ вже звично дл€ нашоњ св≥домост≥. ќднак де€к≥ вважають, що в малих дозах алкоголь нав≥ть корисний орган≥зму. ўо вже говорити про нешк≥дливе пиво, цей Ђчолов≥чий нап≥йї, €кий збираЇ в≥рних друз≥в ≥ спри€Ї простот≥ сп≥лкуванн€? Ћ≥кар≥ ж попереджають, що безм≥рне вживанн€ пива здатне завдати непоправноњ шкоди здоров'ю, особливо чолов≥чому.

яка ж шкоду пива дл€ орган≥зму? јбо, можливо, вс≥ його негативн≥ насл≥дки всього лише припущенн€ медик≥в? ўе в 20-х роках минулого стол≥тт€ пиво призначали дл€ п≥дн€тт€ тонусу чолов≥кам, ослабленим п≥сл€ хвороби, щоб набрати вагу ≥ насититис€ в≥там≥нами або просто розслабитис€, так €к пиво викликаЇ сонлив≥сть.

Ќасправд≥ з'€сувалос€, що пиво м≥стить ф≥тоестроген, €кий при вар≥нн≥ вид≥л€Їтьс€ з шишечок хмелю. ÷ей елемент пригн≥чуЇ секрец≥ю чолов≥чого гормону тестостерону, через що в орган≥зм≥ починаЇ дом≥нувати ж≥ночий гормон естроген, €кий був ≥ ран≥ше, але не переважав.

¬се це говорить про те, що надм≥рне вживанн€ пива в першу чергу викликаЇ гормональн≥ порушенн€, €к≥ викликають найскладн≥ш≥ захворюванн€.

1. ѕ≥двищенн€ р≥вн€ холестерину

Ќав≥ть саме незначне п≥двищенн€ р≥вн€ естрогену у чолов≥к≥в призводить до п≥двищенн€ р≥вн€ холестерину. ѕри цьому естроген стаЇ причиною розвитку серцево-судинних захворювань та ≥нфаркт≥в. ” той же час естроген не даЇ виробл€тис€ Ђхорошоему холестеринуї, €кий покращуЇ еластичн≥сть кров'€них судин ≥ знижуЇ ризик серцевого нападу.

2. ¬исока ймов≥рн≥сть ожир≥нн€

ћайже вс≥ фанати пива Ч володар≥ Ђпивнихї живот≥в. ÷е пр€мий насл≥док естрогену, €кий спри€Ї утворенню жирових в≥дкладень, ≥ в першу чергу в≥дкладаЇ њх навколо тал≥њ. ∆иров≥ кл≥тини в свою чергу виробл€ють ензим, €кий трансформуЇ тестостерон в естроген. як насл≥док Ч обвисл≥ м'€зи, втома, проблеми ≥нтимного характеру, п≥двищений ризик д≥абету та ≥нших супутник≥в ожир≥нн€. «агалом, зовс≥м не Ђджентельменськийї наб≥р.

3. ѕ≥двищений ризик простатиту

Ћ≥кар≥ припускають, що велика к≥льк≥сть естрогену спри€Ї зб≥льшенню передм≥хуровоњ залози та порушенню њњ роботи. ѕри цьому залоза зростаЇ ≥ тисне на сечовий м≥хур ≥ сечову протоку, що стаЇ причиною частих Ђпозив≥вї ≥ труднощ≥в сечовипусканн€.

4. ѕеретворенн€ на ж≥нку

ѕорушенн€ гормонального балансу призводить до зростанн€ опуклостей в район≥ грудей. ¬се це теж вит≥вки ж≥ночого гормону естрогену, €кий ЂнаказуЇї жиру, в €кому м≥сц≥ йому в≥дкладатис€. ѕоступово чолов≥к приймаЇ ж≥нкопод≥бний образ.

5. ѕивний алкогол≥зм

як правило, пива завжди випиваЇтьс€ б≥льше, н≥ж ≥нших алкогольних напоњв. “ут мова йде не про грами ≥ келихи, а про л≥три випитого напою. ¬се це призводить до розвитку пивного алкогол≥зму, €кий настаЇ в 4 рази швидше, н≥ж гор≥лчаний. “ривогу викликаЇ те, що до пивного алкогол≥зму б≥льш ло€льне ставленн€ з боку самого того, хто випиваЇ ≥ його близьких, тому зустр≥чаЇтьс€ в≥н набагато част≥ше ≥ вчасно не проводитьс€ л≥куванн€.


12.10.2013