3 шк≥дливих звички дл€ нашоњ ф≥гури
3 шк≥дливих звички дл€ нашоњ ф≥гури
3 шк≥дливих звички дл€ нашоњ ф≥гури

Ѕагато хто з нас абсолютно не замислюютьс€ над своњми шк≥дливими звичками, €к≥ з часом не просто можуть з≥псувати ф≥гуру, але ≥ стати причиною ожир≥нн€.

ѕ≥клуючись про вашу красу ≥ здоров'€, пропонуЇмо вам ознайомитис€ з найпоширен≥шими шк≥дливими звичками, €к≥ загрожують зайвою вагою.

1. Ўвидкий прийом њж≥

ћи вс≥ живемо в шаленому ритм≥, коли треба багато чого встигнути, а в≥дводити спец≥альний час на прийом њж≥ ми часто вважаЇмо зайвим. —аме це стаЇ причиною швидких об≥дн≥х перерв за 10Ц20 хвилин. ќднак таке стр≥мке заковтуванн€ њж≥ рано чи п≥зно призведе до набору зайвих к≥лограм≥в. ¬с€ справа в тому, що п≥д час швидкого наповненн€ шлунка рецептори, €к≥ знаход€тьс€ в ньому, не встигають дати сигнал мозку про те, що шлунок вже наповнивс€. « ц≥Їњ причини ми зТњдаЇмо набагато б≥льше, н≥ж вимагаЇ наш орган≥зм.

ƒ≥Їтологи рекомендують њсти в спок≥йн≥й обстановц≥, насолоджуючись процесом поглинанн€ њж≥, ретельно пережовувати кожен шматочок. “≥льки так ваша ф≥гура збережетьс€ в норм≥.

2. ¬≥дсутн≥сть концентрац≥њ на њж≥

Ѕагато хто з нас сн≥данок, об≥д ≥ вечерю вже давно перенесли з кухн≥ за екран комп'ютера чи телев≥зора, багато хто п≥д час њж≥ любл€ть почитати книгу або газету. јле такий спос≥б прийому њж≥ не даЇ можливост≥ мозку обробити всю ≥нформац≥ю, €ка надходить до нього в≥д р≥зних орган≥в сприйн€тт€, а тому в≥н не в силах контролювати к≥льк≥сть њж≥, що вживаЇтьс€. јле €кщо бажанн€ жувати перед телев≥зором все ж сильн≥ше за вас, то в≥ддайте перевагу фруктам.

3. ѓжа €к пор€тунок в≥д стресу

«ањданн€ стресу Ч бич багатьох д≥вчат ≥ ж≥нок. ” той же час вчен≥ запевн€ють, що таке €вище вельми нормальне. ѕо€снюЇтьс€ це тим, що п≥д час стресу в кров викидаЇтьс€ гормон кортизол, €кий викликаЇ в≥дчутт€ голоду. «а словами фах≥вц≥в, у такому стан≥ орган≥зм починаЇ потребувати глюкози, €ку можна поповнити т≥льки з њжею. ” той же час п≥д час зањданн€ стресу людина отримуЇ значний запас енерг≥њ, €кий пот≥м доведетьс€ скидати шл€хом ф≥зичних вправ. ‘ах≥вц≥ запевн€ють, що зањданн€м стресу здатне привести до таких захворювань €к цукровий д≥абет, ≥нсульт, атеросклероз ≥ нав≥ть ≥нфаркт.

якщо стрес ви€вивс€ неминучим ≥ вас все одно т€гне компенсувати його чимось смачненьким, д≥Їтологи рад€ть Ђобдуритиї орган≥зм, випивши скл€нку звичайноњ води або зеленого чаю. јле €кщо ви все-таки поњли солодощ≥в, то пот≥м вже змусьте себе зайн€тис€ €кою-небудь активною д≥€льн≥стю.


12.10.2013