¬≥дпочинок за 60 секунд Ч це реально
¬≥дпочинок за 60 секунд Ч це реально
¬≥дпочинок за 60 секунд Ч це реально

ўоб зберегти працездатн≥сть ≥ активн≥сть прот€гом дн€ при щ≥льному граф≥ку завдань, потр≥бно вм≥ти правильно в≥дпочивати. јдже у кругооб≥гу справ на робот≥ ≥ вдома до вечора ми в≥дчуваЇмо себе вивернутими навивор≥т. ¬и думаЇте, що дл€ повноц≥нного в≥дпочинку треба њхати на мор€ чи в гори? «овс≥м н≥. ўоб вижити до к≥нц€ робочого дн€, можна в≥дновити своњ сили всього за 60 секунд. Ќе в≥рите? —пробуйте нижче описан≥ способи на ефективн≥сть ≥ €кщо в≥дчуЇте прилив сил, д≥л≥тьс€ ≥нформац≥Їю з близькими людьми.

 оли почнете виконувати вправи, то роб≥ть це без фанатизму, а просто постарайтес€ розслабитис€. ≤ ще Ч краще, щоб за вами н≥хто не спостер≥гав Ч ≥ вам буде комфортн≥ше, ≥ оточуючим не доведетьс€ викликати швидку))

ќтже, вид≥л≥ть хвилину свого часу, щоб прим≥р€ти на себе наш≥ поради ≥ в≥дчувайте себе в≥дпочилими.

1. Ўвидко потр≥ть пальц€ми по долон≥ прот€гом 5 секунд.

2. –оз≥гр≥тими руками швидко потр≥ть щоки вгору-вниз Ч 5 секунд.

3. „асто постукайте барабанним дробом по мак≥вц≥ голови Ч 5 секунд.

4. —тисн≥ть долон≥ в розслаблений кулак, пот≥м енерг≥йно погладжуйте внутр≥шню ≥ зовн≥шню сторони передпл≥чч€ Ч 3 рази.

5. јкуратно натисн≥ть на щитовидну залозу (нижче кадика) великим ≥ вказ≥вним пальцем Ч 3 рази.

6. Ќа шињ намацайте пульсац≥ю сонноњ артер≥њ, обережно натисн≥ть на нењ, рахуючи до 5. «в≥льн≥ть ≥ глибше дихайте. Ќатисн≥ть ще раз ≥ перейд≥ть на ≥нший б≥к.

7. ¬еликим пальцем знайд≥ть западину в основ≥ черепа. Ќатисн≥ть на нењ, рахуючи до 3, в≥дпуст≥ть. ѕовтор≥ть так 3 рази.

8. ¬иконайте масаж рефлекторних зон н≥г:

  • стисн≥ть к≥нчик великого пальц€, а пот≥м подушечку великого пальц€. ѕри в≥дчутт≥ болючою точки роз≥тр≥ть њњ до зникненн€ болю;
  • щ≥льно захоп≥ть великим ≥ вказ≥вним пальц€ми ах≥ллесове сухожилл€, стисн≥ть його ≥ в≥дпуст≥ть. ѕовтор≥ть д≥ю 3 рази на кожн≥й ноз≥;
  • швидкими рухами потр≥ть верх ступн≥ рукою (можна ≥ п'€тою ≥ншоњ ноги, що значно зручн≥ше).

9. –озкритою долонею поплескайте ногу спереду, збоку та ззаду в≥д ступн≥ до паху (€кщо немаЇ варикозного розширенн€ вен).

’вилина зак≥нчилас€. якщо за цей короткий час ви в≥дчули, €к по т≥лу розлилос€ приЇмне тепло, то ви дос€гли своЇњ мети: всього за 60 секунд включили основн≥ системи орган≥зму на повн≥ оберти.


05.10.2013