як≥ продукти знижують л≥б≥до?
як≥ продукти знижують л≥б≥до?
як≥ продукти знижують л≥б≥до?

¬чен≥ досл≥дженн€ показали, що рац≥он людини безпосередньо впливаЇ на њњ л≥б≥до. ўоб зберегти свою сексуальн≥сть на належному р≥вн≥, вчен≥ рад€ть уникати р€ду продукт≥в. ѕропонуЇмо познайомитис€ з самими Ђасексуальнимиї продуктами.

—ир з коров'€чого молока

ћолоко, з €кого виробл€ють сир, може м≥стити антиб≥отики ≥ гормони росту, що впливають на гормональний фон людини. „асте вживанн€ такого продукту може стати причиною порушенн€ у виробництв≥ естрогену, прогестерону ≥ тестостерону.

—олодк≥ напоњ

¬же багато писалос€ ≥ говорилос€ про шкоду солодких напоњв з додаванн€м ароматизатор≥в ≥ консерватор≥в. ¬они впливають на гени, стають провокаторами зайвоњ ваги, кар≥Їсу, зневодненн€ та стоншуванн€ к≥стковоњ тканини.  ожен з цих фактор≥в пов'€заний з≥ зниженим л≥б≥до. Ќауково доведено, що штучн≥ п≥дсолоджувач≥ так≥ €к аспартам здатн≥ знижувати р≥вень серотон≥ну, викликати головн≥ бол≥, депрес≥ю, драт≥влив≥сть ≥ безсонн€. Ќедол≥к серотон≥ну у людини негативно впливаЇ на њњ л≥б≥до ≥ настр≥й.

јлкоголь

ƒавно стало очевидно, що алкоголь Ч це сильна отрута, €ка надаЇ комплексну д≥ю на орган≥зм, в тому числ≥ пригн≥чуючи сексуальний пот€г. јлкоголь в≥др≥зн€Їтьс€ властивим йому депресантом, загальмовуЇ орган≥зм, тод≥ €к секс потребуЇ збудженн€.

¬ипивши пару келих≥в, ми д≥йсно в≥дчуваЇмо розслабленн€ ≥ розкут≥сть, проте на ф≥з≥олог≥чному р≥вн≥ в≥дбуваЇтьс€ зворотне. —початку алкоголь розширюЇ судини, ≥ людина в≥дчуваЇ прилив тепла до шк≥ри. јле вже через де€кий час в≥дбуваЇтьс€ зворотний ефект Ч судини сильно стискаютьс€, а це не дозвол€Ї кров≥ в≥льно проникнути до ген≥тал≥й, у чолов≥к≥в виникають труднощ≥ з ерекц≥Їю.

–егул€рний прийом алкоголю може призвести до хрон≥чних порушень в статев≥й сфер≥. Ѕ≥льше того, звуженн€ судин може призвести до ≥нсульту, €кий часто виникаЇ у питущих людей до ранку п≥сл€ р€сного узливанн€.

Ћакриц€

 ор≥нь лакричника використовуЇтьс€ дл€ виробництва самих р≥зних харчових продукт≥в, особливо кондитерський вироб≥в типу цукерок.

„асто лакрицю додають в р≥зн≥ сиропи дл€ згущенн€, в каву, какао, халву, борошн€н≥ вироби, пастилу ≥ шоколад. ¬с€ справа в гл≥церр≥з≥нов≥й кислот≥, €ка м≥ститьс€ в корен≥ лакричника, вона ≥ надаЇ йому солодкий смак. јле небезпека в тому, що саме ц€ гл≥церр≥з≥нова кислота руйн≥вно д≥Ї на тестостерон: р≥вень кортизолу п≥двищуЇтьс€, а в≥н пригн≥чуЇ сприйн€тлив≥сть г≥поф≥за до тестостерону. ” зв'€зку з цим р≥вень сексуального пот€гу р≥зко падаЇ.

якщо дл€ вас важливо збер≥гати високий р≥вень л≥б≥до, стежте за зм≥стом свого рац≥ону.


28.09.2013