10 порад самим вразливим
10 порад самим вразливим

” силу р≥зниц≥ темперамент≥в Ї люди, €к≥ ст≥йко перенос€ть хвилююч≥ моменти житт€ ≥ домагаютьс€ усп≥ху, ≥нш≥ ж через надм≥рну вразлив≥сть звод€ть нан≥вець результати зустр≥чей, сп≥вбес≥д, п≥дготовки до ≥спиту, в≥дступають в суперечц≥. ¬ажко жити, €кщо емоц≥њ захльостують на кожному кроц≥ ≥ не дають спокою. ќднак Ї к≥лька правил, €к≥ допоможуть приборкати зрадницьк≥ емоц≥њ ≥ в≥дчути задоволенн€ в≥д усп≥ху.

як не приймати все близько до серц€?

ѕропонуЇмо дес€ть порад, €к≥ допоможуть тримати себе в руках.

1. як т≥льки в≥дчуваЇте, що накочують емоц≥њ, зупин≥тьс€.

ќц≥н≥ть ситуац≥ю об'Їктивно. ћожливо, що приводу дл€ занепокоЇнн€ ≥ немаЇ. Ќе посп≥шайте робити посп≥шних висновк≥в. ¬и Ч не в≥щун ≥ не можете наперед знати, про що думаЇ ≥нша людина ≥ що вона збираЇтьс€ робити. —аме ц€ дур≥сть викликаЇ нев≥рн≥ д≥њ ≥ руйнуЇ будь-€к≥ в≥дносини.

2. ¬ч≥тьс€ приймати критику.

ѕриймаЇте ви критику чи н≥, але постарайтес€ спок≥йно вислухати людину Ч це не складно. Ќе ображайтес€ на зауваженн€ знайомих, ≥нод≥ њх слова можуть бути ≥ правдою, над €кою варто задуматис€.

3. Ќе намагайтес€ бути хорошим дл€ вс≥х.

як би вам цього не хот≥лос€, але це неможливо. ¬ ≥ншому випадку ви провокуЇте почутт€ розчаруванн€, що вельми неприЇмно.

4. ќзнайомтес€ з методами релаксац≥њ.

÷ей перел≥к досить великий Ч йога, ароматерап≥€, хоб≥.  ожен вибираЇ своЇ. ќднак забудьте в цьому аспект≥ про алкоголь або щось под≥бне. –елаксац≥€ повинна приносити користь орган≥зму.

5. ƒ≥л≥тьс€ переживанн€ми з близькими людьми.

ўоб не в≥дбулос€ з вами, добре чи погане, розкаж≥ть про це близьк≥й людин≥. ј €кщо впевнен≥, що вас н≥хто не зрозум≥Ї Ч говор≥ть все особистому щоденнику або блогу. ÷е допоможе проанал≥зувати свою ≥ чужу повед≥нку.

6. Ќе п≥ддавайтес€ апат≥њ.

ќптим≥зму потр≥бно вчитис€. “ренуйтес€ оч≥кувати приЇмних ≥ позитивних речей в родин≥ або на робот≥. якщо завжди бачити один негатив - це все одно що дивитис€ на св≥т через брудн≥ окул€ри: Ђхто шукаЇ, той завжди знайдеї. ќзирн≥тьс€ навколо в пошуках гарного, ≥ ви його теж обов'€зково знайдете.

7. Ќе накручуйте себе.

Ќайчаст≥ше хвилюванн€ породжуЇ не сама проблема, а наш внутр≥шн≥й д≥алог ≥з собою. «вичайно, анал≥зувати своњ кроки потр≥бно, але надлишок такоњ Ђувагиї породжуЇ проблеми з серцем ≥ нервовою системою.

8. ѕерфекц≥он≥зм - шк≥длива €к≥сть.

Ќе д≥л≥ть житт€ на Ђчорнеї ≥ Ђб≥леї. Ќе шукайте ≥деальних в≥дносин, ≥деальну роботу, пошуки вам н≥чого не дадуть. Ѕ≥льш того, ризикуЇте залишитис€ на все житт€ самотн≥м. ѕерфекц≥он≥зм Ч ментальне захворюванн€, €ке заважаЇ насолоджуватис€ тим, що ми маЇмо, а весь час штовхаЇ на пошуки нових в≥дчутт≥в.

9. Ќе жив≥ть минулим.

÷е одна з найважлив≥ших порад. ¬с€ агрес≥€, зл≥сть ≥ розчаруванн€ в цьому св≥т≥ виходить в≥д людей, що живуть минулими поразками та образами. „им част≥ше прокручувати в голов≥ ц≥ проблеми, тим б≥льш значущими вони здадутьс€. Ќе вед≥ть в≥йну з невдачами. «абудьте ≥ насолоджуйтес€ житт€м.

10. ƒов≥р€йте.

”загальненн€ негативного досв≥ду в сп≥лкуванн≥ ще н≥коли не йшло нам на користь. ѕам'€тайте, що майже кожна людина здатна на допомогу ≥ взаЇмовиручку. Ќав≥ть сам≥ п≥дл≥ на перший погл€д люди ≥нод≥ зн≥мають маску ≥ посм≥хаютьс€.


07.09.2013