ѕозбавтес€ в≥д болю без таблеток
ѕозбавтес€ в≥д болю без таблеток
ѕозбавтес€ в≥д болю без таблеток

—учасна фармаколог≥€ пропонуЇ тис€ч≥ найменувань л≥к≥в в≥д р≥зних хвороб. ќднак медики не без ≥рон≥њ стверджують, що вони одне л≥кують, ≥нше кал≥чать. ≤ в цьому твердженн≥ Ї частка правди, оск≥льки б≥льш≥сть л≥карських препарат≥в мають поб≥чн≥ ефекти. ќсобливо це в≥дноситьс€ до анальгетик≥в, до €ких ми вдаЇмос€ при больових в≥дчутт€х.

—ьогодн≥ справжн≥м пор€тунком в≥д головного болю, наприклад, ми вважаЇмо ц≥лий р€д таблеток. –азом з тим не треба забувати, що будь-€к≥ препарати, позбавл€ючи нас в≥д болю в одних органах, негативно впливають на ≥нш≥. “ак, анальгетики п≥дривають роботу серцевого м'€за, робл€ть њњ менш еластичною ≥ пружною. ƒосл≥дники говор€ть, що прийом знеболюючих препарат≥в сьогодн≥ Ї найб≥льш частою причиною розвитку вад серц€, ≥шем≥чноњ хвороби серц€ ≥ стенокард≥њ.

Ѕувають ситуац≥њ, коли застосуванн€ таблеток не завжди можливо: њх може просто не ви€витис€ в потр≥бний момент, орган≥зм може погано переносити л≥ки, врешт≥-решт, вони можуть бути просто недоступн≥ за ц≥ною. Ћ≥кар≥ стверджують, що х≥м≥чн≥ речовини нам потр≥бн≥ не завжди, ≥ б≥ль ц≥лком можна подолати ≥ без таблеток, знаючи причину його виникненн€ або дотримуючись спец≥альноњ протибольовоњ д≥Їти.

ќтже, фах≥вц≥ пропонують ун≥версальний метод позбавленн€ в≥д головного болю, незалежно знижений або п≥двищений у вас тиск, або звичайна м≥грень. ƒл€ цього потр≥бно л€гти на досить жорстку поверхню - п≥длога, земл€, ст≥л — закинути руки за голову, прикрити оч≥ ≥ розслабитис€ з думками про щось приЇмне. ¬же через 10–15 хвилин в т≥л≥ в≥дновитьс€ кровооб≥г ≥ головний б≥ль в≥дпустить. ѕо можливост≥ потр≥бно постаратис€ заснути. ” б≥льшост≥ випадк≥в це найефективн≥ший метод боротьби з головним болем.

ўо стосуЇтьс€ протибольовоњ д≥Їти, то вона пол€гаЇ в тому, що в њжу треба вживати коренеплоди, овоч≥ ≥ спец≥њ, €к≥ здатн≥ актив≥зувати кл≥тинн≥ рецептори, що викликають б≥ль. якщо зробити ц≥ продукти звичними в своЇму рац≥он≥, то вони будуть п≥двищувати р≥вень оп≥рност≥ людини. Ќаприклад, €кщо п≥сл€ червоного перцю з'њсти васаб≥, часник або г≥рчицю, корицю, то речовини, що м≥ст€тьс€ в них, поступово нададуть вплив на больов≥ канали нервових кл≥тин. јле ви повинн≥ знати, що у вас можуть почати сльозитис€ оч≥, палити горло Ч внасл≥док таких симптом≥в у мозок надходить сигнал «тривога» ≥ завд€ки цьому ≥мунний захист орган≥зму працюЇ на повну силу, виробл€ючи природн≥ жарознижуюч≥ та знеболююч≥ речовини.

“ак≥ д≥њ де€ких гострих продукт≥в в≥дом≥ здавна, але т≥льки недавно ц≥ знанн€ вир≥шили застосувати на досв≥д≥ Ч створити л≥карськ≥ препарати на основ≥ овоч≥в ≥ коренеплод≥в.

ќзброњвшись знанн€ми про те, €к можна ефективно боротис€ з болем, ви можете б≥льш впевнено почувати себе в будь-€ких життЇвих обставинах.