Ќезручний бюстгалтер Ч ворог ж≥ночого здоров'€
Ќезручний бюстгалтер Ч ворог ж≥ночого здоров'€
Ќезручний бюстгалтер Ч ворог ж≥ночого здоров'€

—умки, ремен≥, шапки можуть бути причиною ф≥зичного болю, а самим шк≥дливим дл€ здоров'€ предметом од€гу у ж≥нок Ї бюстгалтер, €кий погано сидить. “ак вважають представники остеопат≥ческ≥й асоц≥ац≥њ у ¬еликобритан≥њ.

ћедики припускають, що люди часто стають жертвами модних тенденц≥й ≥ не надають значенн€ тому, що стильн≥ аксесуари можуть запод≥€ти шкоду здоров'ю.

ƒосл≥дники провели опитуванн€ серед жител≥в ¬еликобритан≥њ, €ке показало, що нижн€ б≥лизна, сумки, головн≥ убори Ї причинного €к м≥н≥мум половини випадк≥в виникненн€ головного болю або болю в спин≥.

Ќе секрет, що кожн≥й ж≥нц≥ подобаЇтьс€ покрасуватис€ в сукн≥ з декольте, убивши вс≥х наповал формами свого бюста. јле що робити, €кщо сексап≥льний бюстгалтер бол€че вр≥заЇтьс€ в спину ≥ нав≥ть утруднюЇ диханн€? „асто ми закриваЇмо оч≥ на т≥сний од€г, €кий може викликати дискомфорт при нос≥нн≥. ћи готов≥ звикнути до незручностей заради моди ≥ краси. ” той же час мамолог≥ попереджають, що незручний л≥фчик може стати причиною травми хребта, внутр≥шн≥х орган≥в ≥ утрудненого кровооб≥гу.

якщо бюстгалтер не в≥дпов≥даЇ форм≥ грудей, то може з'€витис€ подразненн€ ≥ нав≥ть запаленн€ шк≥ри. «анадто туг≥ л≥фчики перенавантажують плеч≥, викликають бол≥ в спин≥, в≥дчутт€ скутост≥ в шињ ≥ головн≥ бол≥ у шести з дес€ти ж≥нок.

÷ей дел≥катний предмет од€гу стаЇ винуватцем 60% мук з шиЇю, хребтом ≥ попереком. Ќайб≥льш≥ неприЇмност≥ ж≥ночому здоров'ю завдають бюстгалтери ≥з занадто малими чашечками ≥ дуже великим об'Їмом внизу, так €к не достатньо п≥дтримуЇтьс€ бюст при ход≥нн≥.

‘ах≥вц≥ попереджають ж≥нок про небезпеку нос≥нн€ од€гу не за розм≥ром, особливо ретельно вони рад€ть ставитис€ до вибору нижньоњ б≥лизни. ≈ксперти рекомендують регул€рно перев≥р€ти, чи правильно в≥дрегульован≥ л€мки, щоб не було надм≥рного навантаженн€ на плеч≥. “акож вони нагадують, що розм≥р грудей з в≥ком деколи зм≥нюЇтьс€. –аз на п≥вроку необх≥дно перев≥р€ти св≥й «номер», так €к схудненн€ або нов≥ к≥лограми, ваг≥тн≥сть, прийом контрацепц≥њ, менопауза та ≥нш≥ фактори можуть зм≥нити його.

ѕричиною болю Ї ≥ т≥сн≥ по€си. ¬они викликають в≥дчутт€ он≥м≥нн€ ≥ печ≥нн€ в област≥ стегон, що може призвести до г≥перчутливост≥ до високоњ температури води в душ≥ або ванн≥.

јле €к би не було незручно носити т≥сний од€г, багато людей з готовн≥стю принос€ть своЇ здоров'€ в жертву заради того, щоб залишатис€ модними. ј насправд≥, досить носити комфортний од€г, ≥ к≥льк≥сть больових в≥дчутт≥в в житт≥ знизитис€ на 50%!