¬с€ правда про ф≥тнес
¬с€ правда про ф≥тнес

” гонитв≥ за стрункою ф≥гурою з подкаченими с≥дниц€ми ≥ плоским животом ж≥нки не повинн≥ забувати про пом≥рн≥сть в зан€тт€х ф≥тнесом, €кий пропонують сьогодн≥ в кожному спортивному комплекс≥. ƒе€к≥ факти, €к≥ вчен≥ д≥зналис€ про ф≥тнес, можуть дл€ де€ких ви€витис€ г≥ркою правдою.

’оч ф≥тнес дл€ б≥льшост≥ ж≥нок здаЇтьс€ Їдиним засобом збер≥гати нормальну вагу або скинути зайву, насправд≥ не завжди в≥н опин€Їтьс€ цим жаданим пор€тунком.

ќсь правдива ≥нформац≥€ про те, Ђна що здатний ф≥тнесї.

1. «а допомогою зан€ть ф≥тнесом можна зм≥нити лише розм≥ри т≥ла, але не його вагу. ÷е означаЇ, що у вас навр€д чи вийде прибрати зайв≥ сантиметри в певних м≥сц€х. Ќав≥ть б≥льше Ч проблемна зона буде втрачати у ваз≥ в останню чергу, а тому займатис€ треба комплексно.

2. ќдна година зан€ть Ђуб'Її ст≥льки ж калор≥й, ск≥льки одна доба без тренуванн€.

3. ѕ≥сл€ того, €к ви почнете в≥дв≥дувати спортивний зал, у вас можуть з'€витис€ нов≥ к≥лограми, хоч ≥ у вигл€д≥ щ≥льних м'€з≥в. якщо ви посилено займаЇтес€, але продовжуЇте набирати у ваз≥, все, швидше за все, по€снюЇтьс€ тим, що ви дозвол€Їте з'њдати зайве з над≥Їю пот≥м в≥дпрацювати в спортзал≥.

4. ∆иров≥ в≥дкладенн€ мають нав≥ть струнк≥ люди. ” ж≥нок жир накопичуЇтьс€ на стегнах ≥ с≥дниц€х, у чолов≥к≥в Ч внизу живота. ≤ по-≥ншому бути не може!

5. „им б≥льше вага, тим б≥льше калор≥й втрачаЇтьс€ п≥д час тренуванн€.

6. ћожливо ви, навпаки, прагнете стати бодибилдером ≥ тренуЇтес€ дл€ п≥дн€тт€ ваги. ќднак не варто будувати ≥люз≥й. √ир≥ на пару к≥ло вам не допоможуть, йдетьс€ про дес€тки к≥лограм ≥ про велику к≥льк≥сть протењнових коктейл≥в.

7. « ус≥х покладаючих над≥њ на ф≥тнес, т≥льки 20% людей не кидають тренуванн€ п≥сл€ першого м≥с€ц€ випробувань.

8.  л≥тини жиру, що з'€вилис€ одного разу, вже н≥коли не зникнуть. ѕеребуваючи в орган≥зм≥, вони можуть т≥льки стискатис€ або рости. ™диний спос≥б позбутис€ в≥д жиру - л≥посакц≥€.

9. ≤ запам'€тайте, схудненн€ б≥льшою м≥рою ви€вл€Їтьс€ психолог≥чним, н≥ж ф≥зичним, випробуванн€м.

÷≥каве в≥дкритт€ зробили сп≥вроб≥тники норвезького ун≥верситету ≥ технолог≥њ, €ке було засноване на досл≥дженн≥ за участю 3 тис€ч ж≥нок. ¬они стверджують, €кщо ж≥нка проводить занадто багато часу в тренажерному зал≥, то це може знизити њњ фертильн≥сть ≥ зменшити шанси на ваг≥тн≥сть.

” ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що ризик безпл≥дд€ п≥двищувавс€ саме у т≥Їњ групи учасниць експерименту, €к≥ ≥нтенсивно тренувалис€ щодн€.

ќднак не варто в≥дразу кидати зан€тт€ ф≥тнесом, просто стежте, щоб все було в м≥ру ≥ не перевантажуйте надм≥рно св≥й орган≥зм.


26.08.2013