ѕроросла пшениц€ Ч доступний комплекс в≥там≥н≥в
ѕроросла пшениц€ Ч доступний комплекс в≥там≥н≥в
ѕроросла пшениц€ Ч доступний комплекс в≥там≥н≥в

ѕро користь пророщеноњ пшениц≥ написано багато. Ќа жаль, не завжди ми пам'€таЇмо, що здатн≥ забезпечити себе таким ц≥нним ≥ незам≥нним продуктом, особливо в зимовий час.

Ћ≥кувальн≥ властивост≥ пророслоњ пшениц≥ використовувалис€ з час≥в √≥ппократа й јв≥ценни. ѕророщен≥ зерна пшениц≥ Ч це справжн≥й пор€тунок дл€ ослабленого ≥мун≥тету, дл€ орган≥зму, €кий страждаЇ ав≥там≥нозом. ¬ченим вдалос€ з'€сувати феномен продукту: справа в тому, що в момент проростанн€ зерна п≥д оболонкою накопичуЇтьс€ своЇр≥дна енерг≥€, спр€мована на продовженн€ роду. ѕрирода даЇ найц≥нн≥ше дл€ харчуванн€ паростка, синтезуючи запасн≥ поживн≥ речовини, коли вони переход€ть в б≥льш активну форму. ѕри цьому не просто зб≥льшуЇтьс€ вм≥ст кожного елемента, а зростаЇ синергетичний ефект, що виражаЇтьс€ у взаЇмод≥њ корисних речовини, њх вплив≥ один на одного.  р≥м того, в процес≥ росту в зернах руйнуютьс€ речовини, що заважають хорошому засвоЇнню вс≥х поживних речовин людським орган≥змом, ≥ саме в ц≥й форм≥ вони найб≥льш корисн≥.

ѕроросл≥ зерна пшениц≥ м≥ст€ть ц≥лий комплекс б≥олог≥чно активних речовин, вони м≥ст€ть кальц≥й, хром, м≥дь, кремн≥й, селен, цинк, зал≥зо, йод, в≥там≥ни ¬5, ≈, —, D, P, фол≥Їву кислоту.

ѕри всьому цьому, не варто сприймати пророслу пшеницю €к зас≥б в≥д ус≥х хвороб. ѕроросл≥ зерна не вил≥кують нас миттЇво ≥ не омолод€ть орган≥зм на 20 рок≥в, але стануть корисною њжею або добавкою, хоча не зам≥н€ть св≥ж≥ овоч≥ ≥ фрукти. ј ось ав≥там≥ноз вони допоможуть нам пережити.

 орисн≥ властивост≥ пророслоњ пшениц≥

«а рахунок великого вм≥сту кл≥тковини нормал≥зуЇтьс€ робота шлунково-кишкового тракту. ”середин≥ кишечника кл≥тковина набухаЇ, вбираЇ р≥дину, а разом з нею ≥ токсини, також вона адсорбуЇ на соб≥ жовчн≥ кислоти, зайвий холестерин.  ористь пророщеноњ пшениц≥ ≥ в тому, що непр€мим чином вона служить проф≥лактикою цукрового д≥абету.

ѕроросл≥ зерна пшениц≥ чудово допомагають справл€тис€ ≥з зайвою вагою.

ѕектини нормал≥зують м≥крофлору кишечника, а тому корисна пророщена пшениц€ страждаючим дисбактер≥озом.

¬≥там≥н ≈ допомагаЇ протисто€ти багатьом ≥нфекц≥€м, гальмуЇ окислювальн≥ реакц≥њ, що руйнують здоров≥ кл≥тини.

¬≥там≥ни групи ¬ виконують роль антиоксидант≥в, а також регулюють обм≥н вуглевод≥в ≥ жир≥в.

ѕри регул€рному вживанн≥ пророслих зерен пшениц≥ €к б≥олог≥чно активноњ добавки до њж≥ орган≥зм очищаЇтьс€ ≥ оздоровлюЇтьс€ в ц≥лому, а не т≥льки окремо вз€тий орган.

Ћ≥кувальна д≥€ пророщеноњ пшениц≥ покращуЇ наступн≥ властивост≥ орган≥зму:

 • пол≥пшуЇтьс€ робота ≥мунноњ системи
 • прискорюютьс€ в≥дновн≥ процеси
 • орган≥зм ≥нтенсивно боретьс€ з багатьма ≥нфекц≥йними захворюванн€ми
 • нормал≥зуЇтьс€ обм≥н речовин
 • пол≥пшуЇтьс€ робота багатьох орган≥в, систем: нервовоњ, серцево-судинноњ, статевоњ, ендокринноњ
 • регулюЇтьс€ робота шлунково-кишкового тракту
 • прискор€тьс€ загоЇнн€ ран, виразок на шк≥р≥ ≥ слизових оболонках
 • пол≥пшуЇтьс€ кол≥рний з≥р
 • зм≥цнюютьс€ зуби та н≥гт≥, пол≥пшуЇтьс€ р≥ст ≥ структура волосс€
 • очищуЇтьс€ кров, вивод€тьс€ з орган≥зму шлаки, токсини
 • проф≥лактика ав≥там≥нозу, анем≥њ, передчасного стар≥нн€, онколог≥чних захворювань
 • вивод€тьс€ з орган≥зму Ђшк≥дливийї холестерин, жовчн≥ кислоти, тим самим це Ї проф≥лактикою серцево-судинних захворювань.
23.08.2013