” Ђведмеж≥й хвороб≥ї винн≥ нерви
” Ђведмеж≥й хвороб≥ї винн≥ нерви
” Ђведмеж≥й хвороб≥ї винн≥ нерви
 ѕеред важливою зустр≥ччю з начальством, п≥д дверима в каб≥нет л≥кар€, перед самим ≥спитом вам часто доводитьс€ б≥гти, та не абикуди, а в туалет. ÷е говорить про те, що з вами трапилас€ Ђведмежа хворобаї в самий незручний момент. Ќе впадайте у в≥дчай: ви не самотн≥ у своњй б≥д≥.

Ќасправд≥ €вище Ђведмежоњ хворобиї пов'€зане з нервовою системою. ¬ одних у момент стресу починаЇ бол≥ти серце, в ≥нших Ч починаЇтьс€ м≥грень, а у де€ких реакц≥€ виражаЇтьс€ бурхливоњ ​​перестальтику. ƒ≥йсно багато людей стикаютьс€ з розладом живота в найв≥дпов≥дальн≥ш≥ моменти: перед побаченн€м, напередодн≥ важливоњ ​​угоди. ¬ залежност≥ в≥д психотипу ≥ стану нервовоњ системи Ђведмежа хворобаї в одних людей виникаЇ т≥льки в критичних ситуац≥€х, а в ≥нших Ч на тл≥ будь-€коњ др≥бниц≥. ѕ≥дсв≥домо ми вже хвилюЇмос€, пр€муючи, наприклад, в каб≥нет шефа, зв≥дси ≥ послабленн€ стула.

ўоб справитис€ з под≥бною ситуац≥Їю, л≥кар≥ рекомендують приймати заспок≥йлив≥ засоби, €к≥ не викликають сонливост≥.  р≥м того, допоможуть регул€рн≥ прогул€нки на св≥жому пов≥тр≥, повноц≥нний сон, зан€тт€ плаванн€м Ч загалом, все те, що нормал≥зуЇ д≥€льн≥сть нервовоњ системи.

ƒе€к≥ л≥кар≥ стверджують, що не можна симптоми цього €вища списувати т≥льки на хвилюванн€ ≥ стреси. ÷≥лком можливо, що причиною стають проблеми з органами травленн€. ќсобливо це стосуЇтьс€ ж≥нок, €к≥ в над≥њ схуднути с≥дають на р≥зн≥ д≥Їти, що порушують нормальне травленн€ ≥ вган€ють орган≥зм в сильний стрес. ” таких випадках орган≥зм намагаЇтьс€ запастис€ необх≥дним йому жиром на майбутнЇ ≥ збиваЇтьс€, перестаЇ нормально працювати.

ѕричиною раптовоњ д≥арењ може стати на початку весни г≥пов≥там≥ноз. “обто брак в≥там≥н≥в. ¬≥там≥нний деф≥цит взагал≥ викликаЇ масу проблем ≥ з≥ здоров'€м, ≥ з зовн≥шн≥м вигл€дом, в тому числ≥ може викликати послабленн€ стула. якщо причина в нестач≥ в≥там≥н≥в, то невеликий курс в≥там≥ну   може призвести кишечник в норму.

Ќе можна виключати €к причину проносу нову воду, €ку ви стали вживати в оф≥с≥, також об≥ди або чай у њдальн≥. ўоб роз≥братис€, в чому справа, спробуйте носити об≥ди ≥ чай на роботу з дому к≥лька дн≥в.

” певн≥ моменти житт€ ми вс≥ в≥дчуваЇмо стреси, нав≥ть €кщо вони позитивн≥: нова робота, п≥двищенн€ за посадою, нов≥ угоди ≥ т.п. ” €кийсь момент це може послужити спусковим механ≥змом до розвитку будь-€кого захворюванн€ або синдрому, в тому числ≥ ≥ Ђведмежоњ хворобиї, ≥ гастриту. якщо ви пом≥тили зм≥ни в робот≥ свого орган≥зму, завжди краще звернутис€ за консультац≥Їю до фах≥вц€, щоб виключити серйозне захворюванн€ або вчасно почати л≥куванн€


04.08.2013