÷елюл≥т корисний дл€ здоров'€
÷елюл≥т корисний дл€ здоров'€
 ÷елюл≥т корисний дл€ здоров'€

¬≥дм≥нна новина дл€ тих, хто безрезультатно боретьс€ з надлишками целюл≥ту на своњх стегнах. јвторитетн≥ фах≥вц≥ стверджують, що целюл≥т — це надумана проблема, €ку вигадали косметичн≥ компан≥њ, щоб викачувати з ж≥нок грош≥ на засоби по догл€ду за т≥лом.

Ѕажанн€ бути красивою ≥ стрункою властиво кожн≥й ж≥нц≥. Ѕагато хто в гонитв≥ за красою вдаЇтьс€ до суворих д≥Їт, виснажливих навантажень у тренажерних залах. ƒ≥йсно, зайва вага шк≥длива дл€ здоров'€, але ≥ худорба не може бути корисною.

ƒл€ збереженн€ нормального здоров'€, ж≥нц≥ потр≥бний жировий прошарок в 20% в≥д загальноњ ваги. ј з точки зору ф≥з≥олог≥њ, €кщо на ж≥ночому орган≥зм≥ немаЇ апельсиновоњ к≥рки, то значить, щось не в пор€дку з гормональним фоном.

ƒо реч≥, у —ередньов≥чч≥ целюл≥т вважавс€ вторинною статевою ознакою ж≥нок. “а й сьогодн≥ багато л≥кар≥в дотримуютьс€ ц≥Їњ думки. ¬арто нам згадати полотна майстр≥в –енессансу, €к ми розум≥Їмо, що ≥деалом краси була не худишка, а ж≥нка з горбистими н≥жками, животом ≥ с≥дниц€ми. ѕом≥тимо, що ≥ з демограф≥Їю не було проблем, €кщо не вважати черговий еп≥дем≥њ.

Ќещодавно були оприлюднен≥ результати досл≥дженн€, проведеного ќксфордським центром д≥абету: на€вн≥сть зайвого жиру знижуЇ ризик розвитку у ж≥нок хвороб серц€ ≥ д≥абету.

як ви€вилос€, секрет такого €вища в тому, що так≥ нелюбим≥ нами ≥ не естетичн≥ в≥дкладенн€ на стегнах здатн≥ поглинати жирн≥ кислоти, що робл€ть шк≥дливий вплив на весь орган≥зм.  р≥м цього, жировий шар м≥стить адипонектин, що перешкоджаЇ закупорц≥ артер≥й ≥ пригн≥чуЇ запальн≥ процеси.

“акож було встановлено, що на€вн≥сть достатнього шару жировоњ тканини спри€тливо позначаЇтьс€ на синтез≥ ж≥ночих статевих гормон≥в, в≥д €ких залежить робота репродуктивноњ системи у ж≥нок. ¬и€вл€Їтьс€, ж≥ноч≥ статев≥ гормони естрогени впливають не т≥льки на сексуальн≥сть, але також Ї важливою частиною проф≥лактики атеросклерозу. ≈строгени здатн≥ зм≥цнювати судини ≥ збер≥гати роботу серцево-судинноњ системи б≥льш тривалий час.

ћожливо з часом ж≥нки зрозум≥ють, що на€вн≥сть жировоњ тканини Ч це не так вже й погано ≥ будь-€кий нормальний чолов≥к не бачить в н≥й н≥чого жахливого. ’оча все це не означаЇ, що тепер можна розслабитис€ ≥ спок≥йно обростати жиром. «айва повнота Ч також вельми сумн≥вний виб≥р. “реба пам'€тати, що все добре в м≥ру, ≥ дл€ здоров'€, ≥ ​​дл€ зовн≥шнього вигл€ду.†