як залишатис€ енерг≥йним?
як залишатис€ енерг≥йним?

Ѕагато людей, прокидаючись зранку, починають виконувати щоденн≥ д≥њ, що повторюютьс€ день у день. “аке ход≥нн€ по колу перетворюЇ житт€ на безнад≥йну рутину, €ка з'њдаЇ енерг≥ю ≥ не даЇ в≥дчутт€ щаст€. ѕри цьому т≥льки енерг≥йн≥ люди можуть бути усп≥шними ≥ пост≥йно п≥двищувати ефективн≥сть своњх старань. јле €к добути енерг≥ю в щоденн≥й рутин≥?

Ѕути енерг≥йним Ч значить в≥дчувати себе щасливим. „им активн≥ше ≥ бадьор≥ше ми себе почуваЇмо, тим усп≥шн≥ше стаЇмо. ј ось нестача енерг≥њ може негативно позначитис€ на результатах роботи. ћи можемо гадати про причини, бути незадоволеними собою, звинувачувати себе в л≥н≥ ≥ неорган≥зованост≥. јле вс€ справа в банальн≥й нестач≥ енерг≥њ, про €ку наш орган≥зм намагаЇтьс€ сигнал≥зувати нам вс≥ма доступними способами.

¬иходить, вс≥ наш≥ невдач≥, €к≥сть житт€, здоров'€, врешт≥-решт, залежать в≥д запасу енерг≥њ. «вичайно, ми можемо влаштувати соб≥ повноц≥нний вих≥дний, вз€ти в≥дпустку, в≥ддатис€ веселощам з друз€ми, але все це буде д≥€ти тимчасово. Ѕ≥льш результативно д≥€тиме вироблена система ≥ правила, €к≥ ми сам≥ дл€ себе встановимо. якщо ми будемо регул€рно дотримуватис€ њх, то вони допоможуть швидко поповнювати в≥дсутн≥ ресурси енерг≥њ в орган≥зм≥, а також не дадуть нерац≥онально використовувати њњ.

ўо допоможе поповнити зар€д енерг≥њ?

Ѕ≥льше св≥жих овоч≥в. ’оч ц€ ≥де€ вигл€даЇ не дуже ориг≥нальною, але саме овоч≥ в будь-€кому вигл€д≥ Ї в≥дм≥нним джерелом енерг≥њ дл€ виснаженого орган≥зму.

„асте харчуванн€ невеликими порц≥€ми. Ѕагато хто з нас звик харчуватис€ два-три рази на день, але серйозно. якщо харчуватис€ част≥ше, але потроху, то енерг≥њ буде б≥льше ≥ орган≥зм не встигатиме зголодн≥ти.

Ѕ≥льше рух≥в. ќсобливо це в≥дноситьс€ до тих, у кого сид€ча робота. «находьте дес€ть хвилин кожну годину, щоб встати з-за столу ≥ роз≥м'€тис€, можна нав≥ть зробити к≥лька вправ, це ≥ проф≥лактика

—п≥лкуванн€ з приЇмними людьми. ∆ив≥тьс€ енерг≥Їю в≥д сп≥лкуванн€ з приЇмними вам людьми. ÷е не означаЇ, що ви повинн≥ стати енергетичним вамп≥ром, але сп≥лкуючись з позитивними людьми, ви надихаЇтес€ на нов≥ звершенн€, берете приклад з них, д≥знаЇтес€ щось нове ≥ просто добре проводите час.

ѕрацюйте над собою. ”досконалюючи себе €к особист≥сть, ви надихаЇтес€ на звершенн€ ≥ зар€джаЇтес€ енерг≥Їю дл€ цього. остеохондрозу, ≥ приплив енерг≥њ.

ѕо можливост≥ потр≥бно зд≥йснювати невелик≥ прогул€нки. ÷е легше зробити, €кщо у вас Ї об≥дн€ перерва, ≥ ви можете в середин≥ дн€ на де€кий час покинути робоче м≥сце. јле €кщо такоњ можливост≥ немаЇ, то, повертаючись додому, просто пройд≥тьс€ по дороз≥.

Ќезвичн≥ справи. ÷≥кав≥, незвичайн≥ дл€ вас справи допоможуть триматис€ в тонус≥, п≥дбадьор€ть. –утинн≥ справи корисно ур≥зноман≥тнити чимось незвичним.

ƒотримуючись цих простих правил, ви зможете весь час тримати себе в тонус≥, т≥льки обов'€зково треба враховувати моральний настр≥й, без €кого все безглуздо.


18.06.2013