ћеталев≥ прикраси та самопочутт€
ћеталев≥ прикраси та самопочутт€
 ћеталев≥ прикраси та самопочутт€

ƒавно в≥домий факт, що будь-€кий метал впливаЇ не самопочутт€ людини. ¬ наш≥ дн≥ прилавки магазин≥в пропонують багатий асортимент прикрас з метал≥в, дорогоц≥нних або просто б≥жутер≥ю. ќдн≥ вважають за краще золото, ≥нш≥ Ч ср≥бло, але р≥дко замислюютьс€ над тим, €кий метал корисний њх орган≥зму, а €кий шк≥дливий.

¬чен≥ стверджують, що кожн≥й людин≥ п≥дходить св≥й тип металевих прикрас.  омусь оптимально вибрати золото, комусь Ч ср≥бло, а трет≥м особам найб≥льше п≥дходить звичайна б≥жутер≥€. Ѕ≥льш≥сть жител≥в нашоњ крањни в прикрасах в≥ддають перевагу золоту, а це викликаЇ де€ке занепокоЇнн€ з боку л≥кар≥в, так €к добре в≥домо, що золото п≥дходить не кожн≥й людин≥.  р≥м того, треба пам'€тати, що енергетичний вплив ср≥бла ≥ золота абсолютно р≥зний: золото маЇ тон≥зуючу д≥ю, а ср≥бло заспокоюЇ.

«олото ≥ здоров'€

якщо вам доводилос€ чути про алерг≥ю на золото, то це далеко не м≥ф. ¬чен≥ вже давно довели, що золото саме по соб≥ ц≥лком нейтрально. ј ось при обробц≥, з додаванн€м в нього дом≥шок (л≥гатури), використовуваних дл€ створенн€ золотих сплав≥в, воно стаЇ небезпечним. ” склад≥ золотих вироб≥в ви€вл€ютьс€ ср≥бло, м≥дь, цинк, н≥кель, €к≥ надають золоту б≥льше м≥цност≥ ≥ практичност≥. якщо ср≥бло ≥ цинк нешк≥длив≥ дл€ орган≥зму, то н≥кель заборонений в б≥льшост≥ зах≥дних крањн, так €к Ї сильним алергеном.

ѕравдою Ї ≥ той факт, що золото м≥ститьс€ ≥ в наших орган≥змах. ¬и€вл€Їтьс€, що орган≥зм дорослоњ людини м≥стить до 10 мг золота. «вичайно, така невелика доза знаходитьс€ не ц≥лим шматком в т≥л≥, а розпод≥лена р≥вном≥рно в кров≥ ≥ нав≥ть у к≥стках.

≤снуЇ в медицин≥ ≥ пон€тт€ металотерап≥њ, одним ≥з напр€мк≥в €коњ Ї л≥куванн€ золотом. «олот≥ частинки використовують в р≥зних формах: м≥крокапсули, ванни, додають в маз≥ ≥ креми.  ажуть, що за допомогою золота можна вил≥куватис€ в≥д артриту, пухлин, омолодити орган≥зм. Ќедарма цей метал в≥дноситьс€ до розр€ду благородних, так €к здатний пол≥пшити пам'€ть, циркул€ц≥ю кров≥, зм≥цнюЇ нервову систему ≥ серце, збагачуЇ енерг≥Їю.

ќднак не варто спод≥ватис€, що над≥вши золоте к≥льце, ви назавжди залишитес€ здоровим ≥ молодим.  р≥м корисних властивостей, вченими ви€влено ≥ негативний вплив золота на орган≥зм, особливо чолов≥чий. як ви€вилос€, з часом золото окислюЇтьс€ ≥ вид≥л€Ї в орган≥зм продукти х≥м≥чноњ реакц≥њ, здатн≥ порушити роботу чолов≥чих статевих залоз.

Ќевже тепер викинути вс≥ дорог≥ прикраси ≥ забути про дорогоц≥нн≥ метали? Ќасправд≥ достатньо част≥ше мити руки, зн≥мати золот≥ прикраси на н≥ч ≥ догл€дати за ними.

ўо стосуЇтьс€, ж≥нок, то њм, навпаки, корисно носити золото, њх гормональна система не схильна до впливу продукт≥в окисленн€ цього металу. «олото маЇ тон≥зуючу д≥ю, а тому дуже корисно дл€ дам бальзак≥вського в≥ку, а також тим, у кого хворе серце.

як впливаЇ нос≥нн€ к≥лець на орган≥зм?

Ѕ≥льш≥сть ж≥нок ≥ багато чолов≥к≥в любл€ть прикрашати пальц≥ рук к≥льц€ми ≥ персн€ми. јле пост≥йне нос≥нн€ прикрас на пальц€х може стати причиною збоњв в робот≥ де€ких орган≥в. ¬и€вл€Їтьс€, в пальц€х зосереджена велика к≥льк≥сть нервових зак≥нчень. Ќад≥вши к≥льце, ми ф≥зично впливаЇмо на передачу нервових ≥мпульс≥в, а це в≥дбиваЇтьс€ на стан≥ здоров'€. ќсобливо це стосуЇтьс€ т≥сних к≥лець.

Ќос≥нн€ т≥сного ≥ незручного к≥льц€ на вказ≥вному пальц≥ може викликати остеохондроз ≥ радикул≥т. ¬≥нчанн€ к≥льцем середнього пальц€ з роками може стати причиною атеросклерозу ≥ г≥пертон≥њ, а тиск на м≥зинець призведе до патолог≥њ дванадц€типалоњ кишки.

¬чен≥ припускають, що золото, з €кого робл€ть обручки, маЇ тон≥зуючу д≥ю, актив≥зуЇ процеси, €к≥ в≥дбуваютьс€ в орган≥зм≥.

Ќа кист≥ рук знаходитьс€ б≥льше 400 активних точок, пов'€заними з нирками, печ≥нкою й серцем. ” л≥карськ≥й практиц≥ бували випадки, коли пац≥Їнту достатньо було зн€ти обручку, щоб назавжди позбутис€ головного болю або безсонн€. ™ й приклади, коли ж≥нка, €ка страждаЇ безпл≥дд€м, зн€вши к≥льце, нарешт≥ змогла заваг≥тн≥ти.

якщо ви Ч любитель ювел≥рних прикрас, д≥знайтес€, €кий тип металу п≥дходить вашому орган≥зму, спробуйте Ђподружитис€ї з вашими металевими прикрасами, щоб виключити њх негативний вплив на здоров'€.


11.05.2013