Дробнер Ігор Гаррійович
Лікар мамолог-онколог
мамологія
онкологія
Стаж: 25 років
Категорія: вища
Мамолог – це фахівець, який має вищу медичну освіту. Він проводить діагностику та лікування патологій молочної залози, а також лікар розробляє та виконує комплекс заходів щодо профілактики захворювань.
Освіта
Проводить консультативний прийом в «Центрі сімейної медицини». Займається обстеженням, діагностикою стану молочних залоз. Спеціалізується в лікуванні лактостазу, маститу. Проводить регулярні огляди, консультації та профілактичну роботу для попередження розвитку патологічних змін. Лікує фіброзно-кістозні мастопатії, пухлинні новоутворення, запалення. Виконує біопсію молочних залоз.
Професійні навички
Діагностична експертиза раку молочної залози: Глибоке знання та вміння використовувати сучасні методи та техніки для діагностики раку молочної залози, включаючи мамографію, УЗД та інші обстеження.
Лікувальна експертиза: Експертиза у виборі та належному призначенні методів лікування раку молочної залози, враховуючи індивідуальні характеристики пацієнта та стадію захворювання.
Мамографічна експертиза: Навички інтерпретації мамографічних зображень для виявлення патологій та визначення їхньої природи.