«Центр сімейної медицини» — це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностичною лабораторією. Наш центр засновано в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився на сучасну клініку і на даний час є одним з кращих лікувально-діагностичних закладів міста. Медичний центр завоював довіру і повагу  не лише мешканців м. Кам`янця-Подільського і Хмельницької області, але й сусідніх регіонів.

Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гомеопата, гірудотерапевта, фітотерапевта.

У нашому центрі особлива увага приділяється діагностиці і лікуванню безпліддя. У цьому питанні налагоджене тісне співробітництво з Буковинським центром репродуктивної медицини, науковим керівником якого є Юзько Олександр Михайлович (щомісяця консультує в "Центрі сімейної медицини" і проводить добір кандидатів на штучні методи запліднення та гінекологічні лапароскопічні операції).

Ми співпрацюємо з Хмельницьким онкологічним диспансером. Щомісячно приймає пацієнтів в нашому центрі хірург-мамолог Дробнер Гаррій Йосипович з питань діагностики, лікування мастопатій і профілактичних оглядів для виявлення онкологічних захворювань молочних залоз.

Приймають пацієнтів наступні спеціалісти:

Велика увага приділяється методам народної та нетрадиційної медицини.

Клініко-діагностична лабораторія — це гордість медичного центру, обладнана сучасною медичною технікою виробництва Франції, Голландії, Німеччини.

Наша лабораторія — це: