Чому страховим компаніям вигідно працювати з нами?
«Центр сімейної медицини» (CENTRMED) - це команда висококваліфікованого персоналу. Лікарі та медсестри клініки постійно вдосконалюються, відвідуючи семінари, конференції та тренінги.

Клініка CENTRMED має великий досвід роботи, надаючи широкий спектр послуг, необхідний для комплексного лікування і обстеження:
- професійні лікарі;
- в одному місці послуги від первинних консультацій до комплексного лікування та реабілітації;
- сучасне професійне обладнання;
- зручний графік роботи;
- гнучка цінова політика.

Наше завдання - надання якісних медичних послуг пацієнтам будь-якого віку!
СТРАХОВІ ПАРТНЕРИ
СК "ARX"
A Fairfax Company
Частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. 25 років успішно працюємо на ринку України, 11 з яких під брендом АХА Страхування.
Європейський страховий альянс
надійність компанії підтверджено
Надійність компанії підтверджено національним рейтинговим агентством «Стандарт-рейтинг» на рівні uaАА – висока фінансова стійкість у порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.
ПрАт "Інго Україна"
Більше 25 років досвіду роботи в Україні.
Має 25 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.
СК "Альфа Страхування"
входить в ТОП-10 лідерів страхового ринку.
Статутний капітал – 109 980 тис. грн. Заснована в червні 2000 року. Зараз в компанії працює 397 співробітників.
СК "Страхова група ТАС"
страхування від лідера ринку
Компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.
СК "Країна"
на страховому ринку України з 1994 року
Входить в ТОП-10 українських страхових компаній за напрямками: ДМС, агрострахування, рівню виплат (за даними Insurance Top)
СК "UNIQA"
200 офісів продажів, 28 регіональних дирекцій
УНІКА стабільно входить в ТОП-3 за більшістю показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, медичного страхування і страхування майна.
СК "Smile Assistance"
офіційний партнер Van Ameyde.
Внезапно, стремящиеся вытеснить традиционное производство, нанотехнологии набирают популярность среди определенных слоев населения, а значит, должны быть обнародованы.
СК "VUSO"
українська страхова компанія.
Ви можете замовити будь-який вид страхування, не виходячи з офісу або будинку. 50% полісів компанія продає своїм клієнтам через Інтернет.
СК "Арсенал"
група однодумців, які йдуть до єдиної мети
Команда професіоналів страхового бізнесу. Компанія 15 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України.
СК "SOS Service Ukraine"
Більш ніж 25-річний досвід
Надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби юридичним і фізичним особам, як на території України, так і на території Європи.
ТОВ "INGO"
флагман українського ринку страхування
Всі види страхування для приватних та корпоративних клієнтів ✦ Гарантія виплат ☛ Більше 25 років на ринку