Запитати лікаря

Аналізи

Збір аналізів: з 8:00 до 12:00
з понеділка по суботу.

Сестра медична

Знає нормальну та патологічну анатомію та фізіологію людини; сучасні методи лабораторного, рентгенологічного, ендоскопічного та ультразвукового обстеження, лікування хворих; проводить маніпуляції у відповідності з профілем роботи; знає фармакологічну дію найбільш поширених лікарських речовин, їх сумісність, дозування, методи введення; методики дезінфекції та стерилізації інструментарію та перев’язувальних засобів; організацію санітарно-протиепідемічного та лікувально-охоронного режимів; основні принципи лікувального харчування; правила безпеки під час роботи з медичним інструментарієм та обладнанням; правила оформлення медичної документації; сучасну літературу за фахом. 

Готує і застосовує дезінфекційні розчини. Вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, утопленні, механічній асфексії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах. Веде медичну документацію. Бере активну участь в поширенні медичних знань серед населення. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Петрушевська Ілона Олександрівна

Петрушевська Ілона Олександрівна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище за спеціальністю "Лікувальна справа" у 2012 році, кваліфікація - фельдшер. В 2010 р. пройшла повний курс теоретичної та практичної підготовки за програмою “Лікувальний масаж”. В 2017 р. закінчила КПНУ ім. І.Огієнка, здобула спеціальність магістр-логопедії. В 2016 р учасник спеціалізованої школи "стандартизація сестринського процесу надання медичної допомоги: професійний догляд за важкохворим пацієнтом з інсультом" , у 2016 р. брала участь у майстер-класі "Безпека для медичних сестер і пацієнтів під час проведення інфузійної терапії", також  брала участь у роботі школи головної медичної сестри, взяла участь у семінарі "Дезінфекція, ПСО та стерилізація у ЛПЗ, або як головним медсестрам працювати за новим санпіном".

Василинчук Наталія Василівна

Василинчук Наталія Василівна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище за спеціальністю «Акушерська справа» у 2009 році. В 2016 р. учасник спеціалізованої школи "Стандартизація сестринського процесу надання медичної допомоги: професійний догляд за важкохворим пацієнтом з інсультом". В 2016 р .брала участь у майстер-класі "Безпека для медичних сестер і пацієнтів під час проведення інфузійної терапії"

Колосюк Галина Анатоліївна

Колосюк Галина Анатоліївна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище за спеціальністю "Акушерська справа" у 1995 році.

Пройшла повний курс практичної і теоретичної підготовки за програмою "Лікувальний масаж" на базі Кам`янець-Подільського медичного училища. В 2016 р учасник спеціалізованої школи "стандартизація сестринського процесу надання медичної допомоги: професійний догляд за важкохворим пацієнтом з інсультом “

Матвійчук Аліна Анатоліївна

Матвійчук Аліна Анатоліївна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище 2015 р. спеціальність лабораторна діагностика. В 2014 р пройшла повний курс теоретичної та практичної підготовки за програмою “Оздоровчий масаж”.

Сляднєва Наталія Миколаївна

Сляднєва Наталія Миколаївна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище 2015 р. спеціальність лабораторна діагностика .В 2017 р пройшла повний курс теоретичної та практичної підготовки за програмою “Оздоровчий масаж”.

Кіщенко Наталія Миколаївна

Кіщенко Наталія Миколаївна

Закінчила Кам`янець-Подільське медичне училище 2000 р. спеціальність лікувальна справа .

Юркова Олена Миколаївна

Юркова Олена Миколаївна

В 1997 р закінчила Бердянське медичне училище. Спеціальність лабораторна справа. В 2017 пройшла курси підвищення кваліфікації.

приховати