Аналізи
Cannot find 'left_column_menustyle' template with page ''

Клініко-діагностична лабораторія

Нашу клініко-діагностичну лабораторію устатковано сучасною медичною технікою виробництва Франції (автоматичний імуноферментно-флуоресцентний аналізатор), США, Росії (біохімічні аналізатори), Білорусі (гемокоагулометр турбодиметричний), Австрії, України (мікроскопна техніка).

Клініко-діагностична лабораторія пропонує широкий спектр лабораторних досліджень

1. Повний об'єм гормональних досліджень:

2. Визначення онкомаркерів:

3. Діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, інфекцій TORH-групи:

4. Дослідження в кардіо-ревматології:

5. Біохімічні дослідження — визначення показників клінічної хімії:

Здійснюються за допомогою біохімічних аналізаторів STAT FAX 1904 PLUS (США) та БІ-АН (Росія).

Показники гемостазу визначаються за допомогою гемокоагулометра турбодиметричного CGL (Білорусія).

6. Виявлення збудників:

7. Гематологічні дослідження:

Проводиться повний розгорнутий аналіз крові з повним описанням та диференціюванням лейкоцитарної формули. Використовується система комп'ютерної візуалізації.

8. Цитологічні дослідження:

Цитоморфологічні дослідження на флору та цитологію клітин зішкрябів слизових оболонок урогенітального тракту. Мікроскопія мазка виділень, цифрова мікрофотографія зразка допоможуть більш наглядно уявити виявлені зміни для прийняття найбільш адекватного клінічного рішення.

Проводиться високоякісна спермограма.

Всі цитоморфологічні дослідження мазків та спермограма проводяться на тринокулярному мікроскопі Leica DNE (Австрія) з цифровою камерою. Результати цитологічних досліджень з цифровою кольоровою фотографією зберігаються в єдиній інформаційній системі медцентра та видаються кожному пацієнту.

9. Діагностика урогенітальних інфекцій:

Спеціальна методика бакпосіву "АФ Генітальна система" за 24 години дозволяє визначити наявність в зразках з урогенітальної зони Ureoplasma urealyticum, Mycoplasma hominis, Trichomonas vaginalis, Escherihia coli, Proteus, Pseudomonas, Gardnerella vaginalis, Staphylococcus aureus, Streptococcus feacalis, Candida та визначити чутливість до антибіотиків мікоплазм та уреаплазм.