® Центрмед
Центр сімейної медицини

(03849) 3-10-98, 3-99-69. Драгоманова, 14а. Кам’янець-Подільський контакти


В нас найсучасніше обладнання
Проводимо навчання з гірудотерапії

 

Гінекологія та акушерство

Доброго дня, сім днів як забрали спіраль, чи могла я завагітніти за ці дні? (Оля)
— Доброго дня, Ольга. Якщо вам зняли ВМК посередині циклу, то можливість завагітніти висока, а якщо зняли в перший день місячних, то низька вірогідність вагітніти.

Обговорення:

 
ОляОля1 січня в 20:29
Місячні були із 3.12 і закінчилися 10.12 спіраль забрали 14.12 чи могла завагітніти до кінця місяця? Скажіть коли найкраще мені вагітніти
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький2 січня в 01:38
Доброго дня, Оля. Завагітніти теоретично можна було і в грудні посередині циклу (під час овуляції — на 12-13-14-16 день циклу, в залежності від його тривалості).
Відповідь
ОляОля2 січня в 16:27
Скажіть будь_ласка чи буває що після спіралі можна обше не завагітніти.Дайте пораду може мені потріб щось з медикаментів приймати?
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький3 січня в 03:35
Ніяких медикаментів без консультації з лікарем, без огляду та додаткових обстежень, здоровим людям приймати не потрібно. Якщо на протязі року активного статевого життя (кожен день чи через день) сімейна пара не отримує вагітність, то це привід розпочати взнавати свій рівень здоров'я. Ваші переживання поки що дещо передчасні.
Відповідь
ОляОля3 січня в 16:06
Була на огляді сказали ,що все добре і призначили Вітамін Е 200_Зентіва.Скажіть в мене є шанси, ще завагітніти другою дитиною?
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький3 січня в 19:12
Шанси є майже у всіх та майже завжди. Стан ваших справ ми можем визначити через 1 рік активного статевого життя (є вагітність — добре, не має — це ще не привід до переживань, а лише факт, що потребує вияснення причини).
Відповідь
ОляОля7 січня в 19:52
Скажіть якщо місячні мали бути 3.01 і не має тільки 6.01і 7.01 мажеться трішки і перед цими днями був статевий акт. Груди збільшелись і болісні,що це може бути.Чи може бути вагітність тест зробила одна поділка.
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький7 січня в 22:30
Добрий вечір, Оля. Вагітність швидше за все неможлива, але проведіть УЗД вагінальним датчиком та зверніться на консультацію до спеціаліста з приводу вашого порушення циклу.
Відповідь
ОляОля8 січня в 20:12
Скажіть будьласка мені призначили метронідазол він мені не допомагає що мені приймати ваші, поради кращі ніж огляд лікаря
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький9 січня в 04:56
Добрий вечір, Оля. Консультації без огляду, візуалізації клінічної картини, опитування, результатів обстежень (мазки, бактеріальний висів, "слайди", тощо) є дуже недостовірними. Ось у вашому випадку: навіщо вам був метронідазол; які результати обстежень, скарги, яка доза препарату, тривалість прийму, виробник препарата і т.д. Навіть, отримавши всі ваші відповіді, без клінічної картини ситуація буде неповноцінна і рекомендації, відповідно, можуть бути помилковими. Якщо у вас є можливість, краще звернутись на індивідуальну консультацію та огляд. Запис в адміністратора.
Відповідь
ОляОля17 січня в 20:28
Доброго вечора, якщо місячні в мене були 9.01по 14.01 коли мені най краще пробувати завагітніти..........
Відповідь
Вадим Миколайович БогуцькийВадим Миколайович Богуцький18 січня в 02:06
Доброго вечора, Оля. Починайте кохатись з 10-го-12-го дня від початку місячних 1 раз в день кожен день чи через день, хоч до початку слідуючих місячних.
Відповідь

Особливий прийом:
23 травня — через 33 дні
професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
24 травня — через 34 дні
головний онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області